Очільник внутрішньої безпеки ДФС Шеремет полишив посаду, аби не нашкодити Насірову

Юрій Шеремет, фото з ФБ

Керівник Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України пішов з посади за власним бажанням. Наказ про звільнення Юрія Шеремета  підписав в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

«Це рішення давно назрівало і без того що сталося», - заявив Юрій Шеремет. Напередодні звільнення він розмістив відповідне повідомлення у своєму ФБ.
«... державний обвинувач при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу Р.Насірову наголосив, що одним із ризиків, чому на час слідства він повинен бути під вартою, є те, що я знайомий з ним зі школи, і якщо він буде на волі, зможе зі мною спілкуватись і через мене впливати на працівників ДФС, що унеможливлює об’єктивність слідства.
Щоб уникнути такого ризику, публічно ДАЮ СЛОВО державному обвинувачу зранку звільнитись з посади керівника внутрішньої безпеки ДФС України», - написав пан Шеремет.

Пізніше він також додав: «Щоденно доказував, що боротьба з корупцією на митниці і в податковій - це утопія, якщо рядові працівники будуть і далі отримувати зарплату 3 тис. грн. маючи справу з мільйонами і збираючи багатомільярдний бюджет для країни.
Це елементарно несправедливо! Все одно, що загнати голодних людей в ковбасний цех і не давати їсти ковбасу, вимагаючи ії лише виробляти...
З такою оплатою праці держава не дає вибору рядовим працівникам, на яких як завжди і тримається вся робота, бути чи не бути доброчесним, оскільки за 3-4 тис. грн. не є можливим задовільнити звичайної потреби нормально харчуватись,одягнути себе дітей і т.д.
В п’ять разів більше було затримано "корупціонерів" у минулому році, хай і в десять більше буде затримано у цьому, але це нічого системно не змінить!»

Юрій Шеремет більше 10 років працював в органах прокуратури. До того, як пішов на службу в ДФС, був прокурором Черкаської області – із 2014 року.

Його призначення на посаду очільника Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України збігається у часі з призначенням Романа Насірова главою ДФС.

Читайте також: Юрій Шеремет не оприлюднив декларацію про доходи за останній рік, а також не зміг пояснити пояснити походження коштів за 2013 та 2014 роки.