Оборудками ТОВ «ВО Харків» та Міноборони при пошитті нової форми для ЗСУ зацікавилась поліція

Нова форма Збройних Сил України

Справа про корупційні кримінальні правопорушення з боку службових осіб ТОВ «ВО Харків», яке навигравало державних тендерів від Міністерства оборони на пошив військової форми на десятки мільйонів гривень (а шиють форму в Одеській жіночій колонії №74), перебуває нині на розгляді Новобаварського ВП ГУНП України в Харківській області.

Про це повідомив начальник управління захисту економіки у Харківській області А.Даниляк у відповіді на інформаційний запит кореспондента "Ні корупції!"

«Ні Корупції!» ще восени 2016 року розслідував корупційні оборудки при пошиві військової форми для збройних сил України. Тоді з’ясувалось, що приватна компанія є одним із фаворитів державних тендерів Міноборони. При цьому, багатомільйонні замовлення для ТОВ «ВО Харків» виконує Одеська жіноча колонія. При відвідуванні закладу виявилось, що працюють засудженні в тяжких умовах, тривалий час їхня зарплатня не перевищувала і 100 гривень.

Крім того, у 2014 році підприємство «ВО Харків» фігурувало у кримінальному провадженні Військової прокуратури через неякісну форму для ЗСУ.

Незважаючи на ці факти, ТОВ, згідно з даними системи Youcontrol, у минулому році отримало замовлення на 135 мільйонів гривень, уже в цьому – на 9 мільйонів, а пік припав на 2015 рік: тоді компанія на державних тендерах заробила майже 240 мільйонів гривень.

«Ні Корупції!» уважно стежить за ходом розслідування.