Головному «завгоспу» Києва Павлику дали за вислугу років 42% від окладу

Київський міський голова, голова Київської державної адміністрації Віталій Кличко встановив директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Ігорю Климовичу Павлику надбавку за вислугу років на державній службі – 42% від розміру посадового окладу.

Відповідне рішення №112 від 3 березня 2017 року розміщене на сайті Київської міської державної адміністрації.

Відповідний перерахунок зарплати буде здійснено з 27 лютого.

Згідно з е-декларацією за 2015 рік Павлика, родина «вічного» чиновника має 7 об’єктів нерухомості у власності або на праві іншого користування. Крім цього Ігор Климович будує садовий будинок площею 210 кв м у Києві.

Дружина Павлика має у власності два авто – Mitsubishi OVTLander 2010 року випуску і Subaru Legace OVT BAcK 2013 року випуску.

Як повідомляв «Ні корупції!», відповідно з розпорядженням №922 від 27 вересня 2016 року, встановив директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Ігорю Павлику надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 80% від посадового окладу.

Торік саме Ігор Павлик очолив рейтинг доходів головних «завгоспів» України за версією Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», який аналізував доходи «сірих кардиналів» - керівників житлово-комунального господарства, які організовують ремонти доріг, утеплення під'їздів чи вивезення сміття - від рішень яких залежить життя громадян.

Читайте також ДОХОДИ І МАЙНО ГОЛОВНОГО «ЗАВГОСПА» КИЄВА