Новий в.о. глави ДФС Продан оформив LEXUS на 70-річну маму

На матір виконувача обов’язків глави ДФС Мирослава Продана - 70-річну Світлану Миколаївну – у 2015 році було оформлено LEXUS RX 350 (2012 р.в.).

Про це повідомляє Вihus.info.

Нині вартість такої машини на сайтах продажу автівок - біля 40 тис. дол. В декларації за 2015 рік пан Продан вказав, що LEXUS RX 350 в користуванні його дружини.

Сам Продан місяць тому придбав Toyota Avalon 2012 р.в. Продан вказав вартість авто у 467 500 грн, однак на ринку така машина коштує майже вдвічі більше - біля 30 тис. дол.

За 2015 рік Мирослав Продан задекларував 103 775 заробітної плати, а його дружина-підприємець отримала дохід у 762 000 грн та ще 38 165 процентів з ПАТ акціонерний банк "Укргазбанк".

Як повідомляв «Ні корупції!», на час розслідування щодо голови Державної фіскальної служби Романа Насірова цю посаду буде обіймати його заступник Мирослав Продан.

Раніше Продан був заступником керівника Вінницької податкової інспекції за часів, коли мером міста був теперішній прем'єр Володимир Гройсман.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», журналісти «Радіо Свобода» встановили, що три кримінальні провадження щодо колишнього голови головного управління Державної фіскальної служби Вінницької області Мирослава Продана закрили через 13 днів після його призначення в.о. заступника голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Справи були порушені у лютому 2016 року за статтями «зловживання службовим становищем», «можливе отримання неправомірної вигоди», «привласнення чужого майна в особливо великих розмірах» під час митного оформлення експорту волоських горіхів та стосувались періоду, коли Продан очолював усю фіскальну службу Вінниччини.

Сам податківець 13 липня підтверджував в інтерв’ю журналістам програми «Схеми», що він дійсно фігурує у цих справах та брав участь у слідчих діях.