На Дніпропетровщині у директора ДП знайшли золотий умивальник і годинник від Путіна

У Дніпрі директор державного підприємства підозрюється у розкраданні бюджетних коштів та невиплаті заробітної плати підлеглим. Під час обшуку у нього знайшли золотий умивальник в годинник від президента РФ В.Путіна.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними прокуратури, у вересні 2014 року вказаний посадовець уклав з товариством з обмеженою відповідальністю договір про надання послуг з капітального ремонту дванадцяти електродвигунів, достовірно знаючи, що вказане підприємство є виробником паперу та картону.

За ремонтні роботи, які товариство з обмеженою відповідальністю не проводило та не могло провести, директор підприємства перерахував майже 3 млн грн державних коштів.

Досудовим розслідуванням також встановлено, що у період з жовтня 2016 по січень 2017 року посадовець не виплачував працівникам заробітну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 6,4 млн грн.

Під час обшуку за місцем мешкання зловмисника правоохоронними органами виявлено та вилучено золотий іменний годинник президента Російської Федерації.

«Наразі посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», соратник і бізнес-партнер Сергій Курченка Андрій Кошель тікав з України з нагородною зброєю від президента РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ПІД ЧАС ОБШУКУ У КУЗЬМІНА ЗНАЙШЛИ ЗОЛОТУ ЛОПАТУ, ТАКОГО Ж РОЗМІРУ, ЯК ЗВИЧАЙНІ ГОРОДНІ

ГПУ З’ЯСУВАЛА, ХТО ПОДАРУВАВ ЯНУКОВИЧУ ЗОЛОТИЙ БАТОН