16 членів ВККС за місяць заробили понад 3 мільйони

Члени Вищої кваліфікаційной комісії суддів (ВККС) у січні 2017 року отримали понад 3 мільйони гривень заробітної плати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє PROSUD, посилаючить на відповідь ВККС на офіційний запит.

До складу ВККС входить 16 осіб, які входять до Кваліфікаційної палати та Палати з питань добору і публічної служби суддів.

За даними, які надано у комісії, переважна більшість з членів ВККС отримали у січні 225 тис. гривень.

«Зміни, внесенні до закону «Про судоустрій і статус суддів» з початку року позитивно вплинули на заробітну плату членів Вищої кваліфікаційної комісії та Вищої ради правосуддя, яка зросла в кілька разів. Ми вирішили надіслати запити, щоб дізнатися яка ж тепер зарплатня членів ВРП та ВККС.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України виявилася більш відкритою ніж Вища рада правосуддя і відповіла на наш запит, щодо заробітної плати отриманої їх членами в січні 2017 року.

Суми вражають, за один місяць члени ВККС отримали фактично річну заробітну плату суддів у 2016 році. Загалом за січень членам ВККС було виплачено більше 3 млн.грн. заробітної плати.

Припускаємо, що стільки ж отримали за січень і члени Вищої ради правосуддя, однак, на їх думку інформація щодо зарплатні є службовою та не підлягає публікації. Що ж, цікаво як вони сподіваються приховати це в своїх деклараціях?», - йдеться на сторінці PROSUD.

Читайте також У КОНСТИТУЦІЙНОМУ СУДІ НЕ ПРИЗНАЮТЬСЯ, СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ СУДДІ

14 СУДДІВ КСУ РОЗПОВІЛИ ПРО СВОЇ ЗАРПЛАТИ, А 15-Й ПОРАДИВ ЧИТАТИ ГАЗЕТУ

ГОЛОВА КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ БУДЕ ОТРИМУВАТИ ПОНАД 420 ТИСЯЧ В МІСЯЦЬ – ПРОЕКТ ЗАКОНУ