«Втомлені» та обібрані столичні дороги, або Як ШЕУ Солом’янського району розтратило понад мільйон

«Ні корупції!» з’ясував, як шляховики Солом’янського району міста Києва переплачували фірмі, пов’язаній з екс-очільником «Київавтодору».

Шулявський міст показав проблеми, на які раніше закривали очі

У передостанній день зими у столичному Солом’янському районі Києва «втомився» і обвалився Шулявський міст. Одразу після цього інциденту міський голова Києва знайшов двох винних у цьому недбальстві чиновників і звільнив їх. 

Так, під мерову руку потрапили заступник голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак (за сумісництвом власник 29 квартир, 6 земельних наділів, 8 житлових будинків, 15 гаражів та ще 8 об’єктів нерухомості загальною площею 255,3 кв. м. – авт.), а також - голова Солом’янського району Києва Максим Шкуро. Останній, на переконання Кличка, «недбало ставився до розв’язання проблем, які є в районі».

Інші чиновники, які активно взялися працювали після звільнення колег, буквально на наступний день порахували мерові, що загалом у Києві 10 шляхопроводів є «обмежено придатними» для їзди.

Зокрема, як повідомив гендиректор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв «ми отримали від мера завдання додатково ретельно перевірити усі штучні споруди (шляхопроводи і мости) у Києві. Це 170 об’єктів». «Робота вже розпочата, і після цього ми зможемо прозвітувати про стан споруд, про необхідний ремонт та подальшу експлуатацію. Перевірка відбуватиметься протягом весняного сезону із залученням спеціалізованих організацій», – сказав Густєлєв і при цьому запевнив, що на сьогодні аварійних мостів у Києві немає.

Але буквально на наступний день директор «Київатодору» той же таки Густєлєв сам написав заяву про звільнення, встигнувши за час перебування на посаді купити Лексус, квартиру і гараж.

Водночас сам мер Кличко заступився за відремонтовані за його каденції столичні дороги, мовляв, «дороги, які ми побудували минулого і позаминулого року, стоять неушкоджені. І ми маємо гарантію на них 5 років. Дороги ж, побудовані 10, 20, 30 років тому, розвалюються, адже в них ніхто не вкладав грошей».

Загалом, за словами Кличка, торік у столиці капітально відремонтували 200 км доріг.

«Ми вкладаємо кошти в інфраструктуру. Адже це одна з ключових складових життєдіяльності нашого міста», – похвалився Кличко.

Шляховики Солом’янського району такі шляховики...

«Ні корупції!» покаже, як замовляли і виконували підряди на ремонт доріг у столиці на прикладі Солом’янського району міста, де, власне, і «втомлений» міст обвалився, і в результаті був звільнений голова РДА.

Отже, ще до інциденту на Шулявському шляхопроводі перевіряльники з Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) виявили низку фінансових порушень, які вчинили посадовці ШЕУ Солом’янського району впродовж 2014-2016 років, віддаючи підряди певним фірмам. Основні претензії аудиторів – у шляховиків при проведенні конкурсу на підряди фігурують одні й ті самі фірми, і через низку порушень самі посадовці розтратили понад мільйон гривень зі столичного бюджету.

Як ідеться у звіті аудиторів, при здійсненні перевірки було проведено аналіз здійснення закупівель протягом 2016 року через «Prozorro» та виявлено, що середня кількість учасників зменшилась із 4 (березень 2016 року) до 2,4 (листопад 2016 року). А це, кажуть аудитори, може свідчити про здійснення недостатньої роботи щодо розширення конкурентного середовища та залучення більш ефективних постачальників.

Загалом під час проведення аудиту закупівель ШЕУ Солом’янського району було виявлено такі порушення та недоліки:

- виявлено закупівлі з уникненням процедур конкурсних торгів, передбачених Законом на суму 1075,60 тис. грн;

- укладання та виконання договорів за цінами, які перевищують середньоринкові (при здійсненні закупівель сумішей асфальтобетонних на 5,40-17,23 % – ТОВ СБМУ «Підряд»), що призвело до неефективного використання коштів із оціночними втратами на загальну суму 560,51 тис. грн та ризиком потенційних втрат розрахунково, в розмірі 100,26 тис. грн;

- допущено безпідставне збільшення ціни в договорах на 10-20% під час закупівель сумішей асфальтобетонних (ТОВ СБМУ «Підряд») та бензину (ТОВ ТК «Манго-Трейд»), що призвело до ризику безпідставного витрачання коштів, розрахунково, у розмірі 923,86 тис. грн;

- порушено принципи добросовісної конкуренції, недискримінації учасників, максимальної економії та ефективності, запобігання корупційним діям та зловживанням із ознаками спотворення торгів та узгоджених дій Переможця і Замовника при здійсненні закупівель палива у ТОВ «Манго-Трейд»;

- допущено проведення закупівель, що не були передбачені річним планом закупівель на загальну суму 5555,72 тис. грн;

- здійснено допорогові закупівлі без застосування системи електронних торгів системи «Prozorro» на загальну суму 4683,00 тис. грн;

- виявлено безпідставне витрачання коштів у розмірі 71,12 тис. грн. унаслідок завищення обсягів отримання асфальтобетонних сумішей;

- допущено до оцінки пропозиції учасників, які не відповідають умовам документації конкурсних торгів при здійсненні закупівель сумішей асфальтобетонних, бензину та шин і камер гумових тощо.

«У результаті аудиту закупівель, здійснених ШЕУ Солом’янського району на загальну суму 29291,05 тис. грн, виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 1288,52 тис. грн, що не призвели до втрат на загальну суму 14356,08 тис. гривень. Крім того, допущено неефективних закупівель з оціночними втратами у розмірі 1849,03 тис. грн та потенційними втратами у розмірі 1237,74 тис. гривень», - підсумували у звіті аудиторів і порадили навести лад під час проведення торгів, контролювати вже підписані договори і стан виконання робіт, а також знайти і покарати винних у вже допущених порушеннях, зокрема, розтраті понад мільйон гривень.

Найкращі підряди перевіреним фірмам

А тепер подивимся на власників і зв’язки власників фірм, що фігурували у звіті аудиторів - ТОВ СБМУ «Підряд» і ТОВ ТК «Манго-Трейд», якими шляховики Солом’янського району регулярно замовляли підряди.

Згідно з даними Youcontrol, керівником і підписантом компанії є Григорій Тимофійович Жабський. Засновники «підряду»: Тетяна Казнодій, Андрій Сороченко, Юлія Татарінова, Сергій Богатирьов. Кінцеві бенефіціарні власники – Григорій Жабський і Сергій Богатирьов.

До вересня 2014 р. співвласницею була Ганна Скіценко – дочка екс-гендиректора «Київавтодору» й екс-депутата Київради («УДАР») Володимира Жукова.

Як повідомляли «Наші гроші», у 2002-2005 рр.. Жуков сам входив до складу власників фірми. Із 2008 р. фірма виграла торгів на 562,49 млн грн.

У березні 2014 р. Жуков звільнився з посади за власним бажанням. Цьому передувала перевірка «Київавтодору», що виявила завищення цін на закупівлі товарів (переплата 4,5 млн грн. на солі, ще 2,4 млн грн. на пальному), а також можливу корупційну складову при наймі підрядників – при наявності 12 власних комунальних підприємств 95% робіт з поточного ремонту доріг виконувала компанія, близька до Жукова.

Після Жукова тимчасово виконуючим обов’язки директора став Олександр Густєлєв, який потім офіційно обійняв цю посаду у квітні 2015 року.

Засновником і власником ТОВ ТК «Манго-Трейд» є В’ячеслав Кочмазов. Керівником – Олександр Колесник. Розмір статутного капітату - 100 000 гривень.

Як повідомляли «Наші гроші», засновник «ТК Манго-трейд» В’ячеслав Кочмазов раніше заснував низку фірм: «Шода», «Елемент-СА», «ТД Атланта», «Манго-трейд», «ТД Манго-трейд».

Фірма Кочмазова «Елемент-СА» у 2009 році отримувала підряд «Укрзалізничпостачу» на постачання дизпалива на 480,00 млн грн., що було найбільшим контрактом залізничників того року. Згодом «Укрзалізничпостач» судився з «Елемент-СА» через невиконання угоди.

Загалом, як перевірив «Ні корупції!», фірма ТОВ ТК «Манго-Трейд», якій лише три роки, встигла стати фігурантом у 74 судових процесах.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»