В ГПУ заявили, що гроші Януковича-молодшого заблокували одразу після зняття з них арешту

Генеральна прокуратура України спільно із Держфінмоніторингом заблокували кошти Олександра Януковича на рахунках ПАТ "Міжнародний інвестиційний банк".

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила речниця Генеральної прокуратури України Лариса Сарган.

«Зняття арешту з рахунків Януковича-молодшого не відбулося – ГПУ спільно з Держфінмоніторингом одразу заблокували кошти на рахунках банку.

Вдячні небайдужим працівникам банку, які своєчасно проінформували прокуратуру про зняття арешту з рахунків в суді», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв «Ні корупції!», Печерський районний суд Києва зняв арешт з 312,5 млн грн, які надійшли в Міжнародний інвестиційний банк від Всеукраїнського банку розвитку.

Відповідну постанову виніс суддя Віталій Писанець, задовольнивши клопотання адвоката Салазського.

«Скасувати арешт на грошові кошти, що знаходяться на рахунку в ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», накладений постановою слідчого судді Печерського районного суду Києва від 25 січня у справі №757/4336/17-к», - йдеться в документі.

Раніше, за інформацією Державної служби фінансового моніторингу службові особи ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» 10 січня 2017 року здійснили перерахування грошових коштів в сумі 312,49 млн грн у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

У постанові Печерського райсуду від 25 січня сказано, що зазначені гроші є предметом кримінального правопорушення, а їх фактичним власником є син екс-президента і власник ВБР Олександр Янукович.

Пізніше МІБ заявив, що не погоджував переказ коштів з Всеукраїнського банку розвитку на свої рахунки.

Читайте також СУД СКАСУВАВ АРЕШТ 15 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ У БАНКУ ЯНУКОВИЧА

ОТОЧЕННЯ ЯНУКОВИЧА ХОТІЛО ЗНЯТИ 100 МІЛЬЙОНІВ – СЛІДСТВО