Підозра Насірову доводить, що в Україні створена ефективна, незалежна антикорупційна інфраструктура

В Україні створена незалежна антикорупційна інфраструктура, свідченням чого є вручення підозри про вчинення злочину відстороненому від посади керівнику Державної фіскальної служби Роману Насірову.

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста Пітером Мауером, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Я думаю, що це дуже яскравий приклад: перше - що в Україні створена ефективна антикорупційна інфраструктура, друге - яскравий доказ того, що ця антикорупційна інфраструктура абсолютно незалежна», - наголосив Президент.

Порошенко додав, що це свідчить про ефективність проведення реформ в Україні, зокрема в боротьбі з корупцією.

«На сьогоднішній день оголошення підозри одному з керівників точно робиться без інформування Президента. Я думаю, що це саме те, чого ми домагалися створюючи незалежну інфраструктуру», - сказав Порошенко.

Додамо, що раніше прес-секретар президента Святослав Цеголко у Twitter написав, що П.Порошенко прокоментував кримінальне провадження стосовно Р.Насірова, зазначивши, що Національне антикорупційне бюро України - незалежний орган.