Оголошено конкурс журналістських матеріалів про права людини, реформи і протидію корупції

Медійників Полтавської, Сумської та Черкаської областей Інститут аналітики та адвокації (ІАА) запрошує взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів.

Переможці у трьох номінаціях отримають по 150 доларів.

Про це йдеться на сайті «Громадський простір».

«Ми відзначимо переможців у трьох номінаціях: «Найкраща журналістська робота про реформи на місцевому рівні», «Найкраща журналістська робота про питання толерантності» та «Найкраще журналістське розслідування корупційних проявів», - повідомляють організатори.

Детальні умови участі у конкурсі — у положенні.

Організатори просять обов’язково з ним ознайомитися перед тим, як реєструватися, щоб уникнути непорозумінь. Представники ІАА обіцяють дати відповіді на всі питання, які виникнуть у зв’язку з цим.

Призовий фонд становить 450 доларів США у гривневому еквіваленті за курсом у день обміну. Його розділять порівну між переможцями у трьох номінаціях.

Усі учасники конкурсу повинні зареєструватися через цю форму.

"Надсилаючи нам матеріали, автори автоматично дають згоду на розміщення матеріалів на сайті ІАА та партнерських організацій з посиланням на автора, на сторінках соціальних мереж, у друкованих виданнях; використання поданих матеріалів з посиланням на автора у роботі ІАА», - зазначають організатори.

Переможців визначить конкурсна комісія до 14 травня 2017 року, а оголосить і відзначить до 21 травня 2017.