НАБУ перевірило первинні дані про всіх претендентів на суддів ВСУ

Співробітники Управління аналітики та обробки інформації НАБУ зібрали та передали до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України первинні дані про всіх претендентів (понад 600) до Верховного Суду, зібрані з доступних реєстрів та баз даних. Цю інформацію долучать до суддівських досьє, а Вища кваліфкомісія суддів використає їх при оцінюванні кандидатів під час конкурсу.

Про це йдеться на сайті НАБУ.

Згідно з повідомленням Бюро, аналітична інформація також передана Громадській раді доброчесності, яка зі свого боку допомагає ВККСУ перевіряти інформацію про служителів Феміди і бере участь у конкурсному відборі.

За запитом ВККСУ перед співбесідами НАБУ також готове здійснювати додаткову перевірку відомостей фіналістів конкурсу на предмет детального аналізу корупційних ризиків.

Нагадаємо, що НАБУ розпочало аналітичну перевірку відомостей про охочих стати суддями у Верховному Суді у січні 2017 року.

Як повідомляв «Ні корупції!», Чесно.Фільтруй суд проаналізував кожного з 653-х кандидатів, допущеного до конкурсу на посаду Верховного Суду України.

Читайте також ВККС ПРИХОВУЄ ВІД СУСПІЛЬСТВА ДОСЬЄ МАЙБУТНІХ СУДДІВ ВИЩОГО СУДУ – АКТИВІСТИ

«СХЕМИ» ДОСЛІДИЛИ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ СУДДЕЮ ВЕРХОВНОГО СУДУ