Для топ-чиновників планують закупити алкоголю на майже 1,5 мільйона

Державне підприємство «Гарант-Сервіс», яке обслуговує Адміністрацію президента України, Кабінет міністрів України, Верховну Раду України, Раду національної безпеки і оборони та інші органи влади, планує закупити алкогольних напоїв на 1,43 мільйона гривень.

Така інформація міститься порталі публічних закупівель Prozorro, повідомляє «Радіо Свобода».

Загалом, для чиновників планують закупити 14 тисяч 573 пляшки міцних напоїв, зокрема, коньяки категорії VSOP та віскі кількарічної витримки. Судячи із замовлення, у владних стінах віддають перевагу українській горілці «Старий Житомир Оновлена» – хочуть придбати найбільше, 2,5 тисячі пляшок. Найменше закуплять коньяку Martell VSOP у пляшках 0,7 літра – 2 пляшки в сувенірній коробці.

Повний перелік алкоголю можна переглянути ТУТ.

Окремо державне підприємство «Гарант-Сервіс» планує на 2017 рік закупити пива на 50 тисяч гривень.

У 2015 році «Гарант-Сервіс» оголошував тендер на значно більшу кількість алкоголю – 17 тисяч 754 пляшки. Тоді Державне управління справами, якому підпорядковується «Гарант», повідомляло, що витрати планують здійснити за гроші, отримані з комерційної діяльності підприємства.

Як повідомляв «Ні корупції!», генеральний директор державного підприємства Державного управління справами з обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс», що підпорядковується Державному управлінню справами, Оксана Гайдаєнко у 2016 році отримала заробітну плату в розмірі 111 562,07 грн., що складається з 94 845,78 грн. окладу, 8 465,50 надбавки за доступ до державної таємниці, 8 198,18 грн. доплати за високі досягнення в праці, 52,61 грн. індексації.

Також, як уже повідомляв «Ні корупції!», у 2015 році офіційні заходи і прийоми, у яких брав участь Президент України, а також буфетне обслуговування цих заходів обійшлося бюджету у півтора мільйона гривень.

Проведенням заходів, офіційних прийомів та буфетним обслуговуванням заходів за участю П.Порошенка опікувалося ДП «Гарант-сервіс». Саме це підприємство і отримало кошти на свій рахунок.