Черкаське сміття утилізовуватиме підприємство з тримісячною історією та керівником екс-регіоналом

У Черкасах відбулися відкриті торги на послуги з утилізації сміття. Очікувана вартість процедури склала 600 тисяч гривень за двома лотами. За результатами процедури місто має двох переможців – незмінного учасника таких торгів – ФОП Прилепський з 13-річним досвідом роботи та ПП "ЕКОКРАФТ-777", засноване три місяці тому.

Замовником послуг є Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради. Торги провели в останній день лютого за двома лотами. Перший - це ліквідація стихійних сміттєзвалищ та прибирання сміття на території лісопаркових зон та лісів міста з очікуваною вартістю 200 000 грн. Другий – ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території міста за удвічі більшу суму.

Переможців оголосили третього березня. Внаслідок процедури отримали економію в 85 тисяч гривень. Переможець у торгах за першим лотом – ПП "ЕКОКРАФТ-777" з пропозицією у 160 000 грн. За другим лотом переміг ФОП Прилепський, який зменшив вартість послуг до 344 999 грн.

ПП "ЕКОКРАФТ-777" за даними YouControl, засноване три місяці тому у Черкасах. Керівником його є Володимир Жак. У 2010 році був обраний депутатом Свидівоцької сільської ради від партії регіонів. Про неоднозначні події у цій сільраді ми розповідали минулоріч.

Засновником підприємства є Анатолій Красовський. Розмір його внеску до статутного фонду склав одну тисячу гривень. Пан Красовський має свій ФОП, у якого серед видів діяльності обробка та видалення безпечних відходів; діяльність щодо поводження з відходами; будівництво житлових і нежитлових будівель (основний).

Донедавна Анатолій Красовський був керівником Державного комунального підприємства "Екотехпром", створеного 1998 року. Нині підприємство, яке  займалося виробництвом неметалевих мінеральних виробів, припинило діяльність. Його співзасновником була Черкаська міська рада.

До того ж, ФОП Красовський минулого року вже ліквідовував сміттєзвалища у Черкасах разом з ФОПом Прилепський , вигравши другий лот тендера на суму 469250  грн.