Суд зняв арешт з 313 мільйонів «ВБР» Януковича в банку Порошенка

Печерський районний суд Києва зняв арешт з 312,5 млн грн, які надійшли в Міжнародний інвестиційний банк від Всеукраїнського банку розвитку.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на постанову суду від 2 березня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Відповідну постанову виніс суддя Віталій Писанець, задовольнивши клопотання адвоката Салазського.

«Скасувати арешт на грошові кошти, що знаходяться на рахунку в ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», накладений постановою слідчого судді Печерського районного суду Києва від 25 січня у справі №757/4336/17-к», - йдеться в документі.

Раніше, за інформацією Державної служби фінансового моніторингу службові особи ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» 10 січня 2017 року здійснили перерахування грошових коштів в сумі 312,49 млн грн у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

У постанові Печерського райсуду від 25 січня сказано, що зазначені гроші є предметом кримінального правопорушення, а їх фактичним власником є син екс-президента і власник ВБР Олександр Янукович.

Пізніше МІБ заявив, що не погоджував переказ коштів з Всеукраїнського банку розвитку на свої рахунки.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  перед Новим роком Печерський суд Києва зняв арешт із коштів трьох фізосіб у сумі 15 мільйонів доларів на рахунках у ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», який належить сину екс-президента Олександру Януковичу.

У 2015 році Печерський суд арештував ці кошти за фактом незаконного кредитування регіональних залізниць банком сина екс-президента Віктора Януковича – Олександра. Тоді під арешт потрапили рахунки самого сина екс-президента, чотирьох компаній, а також 32 фізосіб, серед яких були працівники самого банку. Всього арештовано 2,75 млрд грн.

Читайте також ОТОЧЕННЯ ЯНУКОВИЧА ХОТІЛО ЗНЯТИ 100 МІЛЬЙОНІВ – СЛІДСТВО