Голова Одеської облради порушив антикорупційне законодавство. На нього складено протокол

9 лютого представники Департаменту захисту економіки Національної поліції України склали протокол на Анатолія Урбанського за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Це витікає з відповіді на інформаційний запит журналіста «Ні Корупції!».

Зокрема, голова Одеської обласної ради порушив частину 1 та частину 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Урбанський не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів. Посадовцю загрожують штрафні санкції в розмірі від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто, максимально 6,8 тисяч гривень.

Видання «ИзбирКом» пише з посиланням на прес-службу поліції, що Анатолія Урбанського підловили на тому, що на сесії облради у грудні 2015 року він провів рішення про встановлення собі додаткових надбавок, премій і матеріальної допомоги, більше того, сам проголосував за нього.

Як повідомляв «Ні Корупції!», е-декларація Урбанського свідчить про його чималі статки – тільки готівкою голова Одеської облради зберігає близько 25 мільйонів гривень, крім того, в нього є заощадження на рахунках у банку, колекція елітних годинників, ювелірних прикрас, дорогого одягу й аксесуарів, витворів мистецтва, рухомого й нерухомого майна.