У Львові на хабарі затримали голову міжрайонної МСЕК

У Львові викрили на хабарництві голову міжрайонної медико-соціальної експертної комісії, яка вимагала в жінки гроші за присвоєння групи інвалідності.

Про це повідомляє прес-цент Служби безпеки України.

Керівниця МСЕК вимагала чотири тисячі гривень від мешканки Львівщини за видачу висновку про присвоєння їй групи інвалідності.

Правоохоронці затримали здирницю у службовому кабінеті після одержання неправомірної вигоди.

Під час обшуків за місцем роботи затриманої оперативники спецслужби також вилучили 300 доларів США та дві тисячі гривень.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюються інші факти злочинної діяльності чиновниці», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у березні минулого року на Житомирщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрила корупційні дії двох керівників міжрайонних медико-соціальних експертних комісій.

Посадовці систематично одержували хабарі від інвалідів за видачу висновків про продовження, зміну або присвоєння групи інвалідності. Вартість цих "послуг" коливалася залежно від платоспроможності громадян – у середньому від однієї до трьох тисяч гривень.

Співробітники спецслужби задокументували декілька десятків випадків одержання здирниками неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, щомісяця вони заробляли на видачі висновків до 40 тисяч гривень.

Читайте також ЩО МАЮТЬ І НА ЧОМУ ЇЗДЯТЬ ЧЛЕНИ ВОЛИНСЬКИХ МСЕКІВ