Насірова на посаді замінить фігурант трьох кримінальних справ Продан

На час розслідування щодо голови Державної фіскальної служби Романа Насірова цю посаду буде обіймати його заступник Мирослав Продан.

Таке рішення ухвалив на своєму засіданні в п'ятницю Кабмін.

Нагадаємо, Продан був заступником керівника Вінницької податкової інспекції за часів, коли мером міста був теперішній прем'єр Володимир Гройсман.

Як повідомляв «Ні корупції!», журналісти «Радіо Свобода» встановили, що три кримінальні провадження щодо колишнього голови головного управління Державної фіскальної служби Вінницької області Мирослава Продана закрили через 13 днів після його призначення в.о. заступника голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. 

Справи були порушені у лютому 2016 року за статтями «зловживання службовим становищем», «можливе отримання неправомірної вигоди», «привласнення чужого майна в особливо великих розмірах» під час митного оформлення експорту волоських горіхів та стосувались періоду, коли Продан очолював усю фіскальну службу Вінниччини.

Сам податківець 13 липня підтверджував в інтерв’ю журналістам програми «Схеми», що він дійсно фігурує у цих справах та брав участь у слідчих діях.

"А вже наступного дня (у день ефіру) він надав витяги з проваджень, що справи у день запису інтерв’ю, 13 липня, були закриті «за відсутністю складу злочину», - нагадали "Схеми".

Напередодні журналісти з’ясували, що новопризначений в.о. заступника голови ДФС фігурує у кримінальних провадженнях, в яких розслідуються дії керівництва вінницької ДФС під час митного оформлення експорту горіхів. 

Активісти звинувачували місцевих податківців та митників під головуванням Продана у «кришуванні горіхової мафії». Сам Продан звинувачення відкидаа.

«Оформленням фірм-експортерів товару «волоські горіхи» займається безпосередньо митниця. Я очолював фіскальну службу області. Митниця входить в нашу структуру, але голова митної служби не підпорядковується голові ДФС області», – так пояснював він свою непричетність.

Читайте також НАСІРОВУ ВРУЧИЛИ ПІДОЗРУ, У НЬОГО ІНФАРКТ (ВІДЕО) (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)