На третій день після обвалу Шулявського мосту керівник «Київавтодору» написав заяву про звільнення

Генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв після інциденту з обвалом Шулявського шляхопроводу написав заяву про звільнення.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Надзвичайна подія, яка сталася на Шулявському шляхопроводі, – це відповідальність усіх: і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід», – зазначив Кличко.

За словами Кличка, написав заяву і керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв.

При цьому міський голова підкреслив, що розуміє і свою відповідальність теж.

«Бо кандидатури заступників вношу я, вони є членами моєї команди. І якщо чиновник не справляється, я визнаю це і звільняю його! Заради того, щоб місто ефективно працювало, треба визнавати й виправляти помилки», – наголосив мер.

Раніше, як повідомляв «Ні корупції!», київський міський голова Віталій Кличко звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янського району Максима Шкуро за недбале ставлення до розв’язання проблем, які є в районі.

Як повідомляв «Ні корупції!», Густєлєв у 2015 році купив Lexus за ціною трьох своїх річних зарплат, а ще квартиру і гараж.

Як стало відомо з декларації про майно і доходи директора «Київавтодору» за 2015 рік, яку «Ні корупції!» отримав в результаті офіційного запиту, загальна сума сукупного доходу директора КП за 2015 рік склала 165 053 гривні, і це все зарплата, а члени його родини заробили 76 520 гривень і це також виключно зарплата. При цьому у 2015 році Густєлєв став власником автівки марки Lexus RX 350 2010 року випуску, за яку він заплатив 456 000 гривень. З нерухомості декларант має квартиру площею 74, 6 кв м, яку також придбав у власність торік за ціною 319 846 гривень. І ще за 119 895 гривень він купив гараж площею 32,1. Члени його родини мають квартиру площею 121 кв м.

Згідно з офіційною біографією, що розміщена на сайті КК «Київавтодор», з 2007 року він працював начальником ПС ШРБУ комунальної корпорації «Київавтодор», з 2011 до 2013 року був головою правління дорожнього підприємства ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод», з 2014 до 2015 року працював заступником генерального директора КК «Київавтодор», а з 15 квітня 2015 року призначений на посаду генерального директора КК «Київавтодор».

Читайте також ШУЛЯВСКИЙ ПРОВАЛ: АФЕРА ЦЕНОЮ В МОСТ