Михайло Ткач: «Україна для розслідувачів, як Діснейленд для дитини, – куди не подивишся, всюди Міккі Маус»

За часів правління Віктора Януковича з’явилося багато розслідувальних проектів. Ми розуміємо, що і тоді, і тепер ця проблема дуже актуальна. Чим більше корупції в країні, тим необхідніші такі проекти.

Про це в інтерв’ю «Детектор медіа» сказав журналіст програми «Схеми: корупція в деталях» Михайло Ткач.

«Україна для розслідувачів, як Діснейленд для дитини, — куди не подивишся, всюди Міккі Маус. У нас так багато корупціонерів, як у Діснейленді Міккі Маусів», - зазначив журналіст.

На запитання про те, що багато матеріалів знято, багато чого викрито, але таке враження, що нічого не змінюється, Михайло Ткач відповів:

«Це запитання нам постійно ставлять — чи є якісь результати і як ви себе мотивуєте. Головне — це не зупинятися й далі показувати прояви корупції. Попри те, є результат чи ні, все одно є критична маса, яка накопичується, все одно журналісти витягують на світ якісь обличчя, яких до цього ніхто не знав. Наприклад, багато хто раніше знав, хто такий Сергій Курченко? Так само ніхто би не знав, хто такий Ігор Кононенко. Наскільки я пам’ятаю, одним із перших це ім’я називав мій колега Максим Савчук, коли робив матеріал про землю Петра Порошенко й сусідство з Кононенком. Навіть якщо немає такої прямої дії — людину взяли й посадили рішенням суду — є багато інших позитивних зрушень завдяки роботі журналістів-розслідувачів».