Канівщину заливають нечистотами з птахофабрики Косюка

фото - ch.npu.gov.ua

На Канівщині правоохоронці затримали дві вантажівки-цистерни, які зливали на поле нечистоти. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 239 Кримінального кодексу України - забруднення або псування земель.

Як повідомили водії автівок правоохоронцям, зливати відходи в цьому місці їм наказав керівник їхнього підприємства – місцевої птахофабрики, пояснюючи, що вміст цистерн автомобілів – це добриво для землі. Як відомо, на Канівщині працює ПрАТ «Миронівська птахофарика» .

«Автомобілі вилучено, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування», - повідомляє прес-служба ГУНП у Черкаській області.

фото provce.ck.ua

Керівник підприємства, звідки вивезли нечистоти, Сергій Міщенко, відкинув звинувачення. Він зазначив, що водії самі прийняли таке рішення. За його словами, підприємство має власні очисні споруди.

Минулого року о цій же порі “Канів FM” оприлюднило відео, як птахофабрика зливає нечистоти у місцеву річку. Тоді за такі дії ніхто не поніс відповідальності.

Нагадаємо, на Чигиринщині, що у Черкаській області, люди більше року протистоять розбудові курників на їхніх землях. Однак компанія “Миронівський хлібопродукт” (ТМ«Наша ряба») Юрія Косюка не полишає свої намірів.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Канівщину неодноразово звозили львівське сміття.