Екс-керівнику Державного управління справами оголосили про підозру (ОНОВЛЕНО)

2 березня прокуратура повідомила про підозру екс-керівнику Державного управління справами (ДУС) Ігорю Тарасюку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

«У ході досудового розслідування за місцем його проживання проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено документи, 1 млн. євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства. Сьогодні І. Тарасюку буде обрано запобіжний захід», - повідомив Луценко і додав, що підозру оголосили в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Януковича В.Ф., Януковича О.В., Ставицького Е.А., Литовченка П.В. та інших осіб за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном - комплексом відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я», загальною вартістю 540 млн. грн.

«Щодо інших підозрюваних осіб у даному кримінальному провадженні, які переховуються від органу досудового розслідування, а саме Януковича В.Ф., Януковича О.В., Ставицького Е.А. та Литовченка П.В., Генеральною прокуратурою України внесені клопотання до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування. Слідство у провадженні триває», - повідомив Генпрокурор.

Печерський райсуд Києва призначив заставу в розмірі 6 мільйонів 400 тисяч гривень для екс-глави Державного управління справами Ігоря Тарасюка, якому повідомлено про підозру у справі заволодіння "Межигір'ям".

Таке рішення у п'ятницю оголосила суддя Печерського райсуду Києва Тетяна Остапчук.

Також на Тарасюка поклали ряд зобов'язань, зокрема: здати закордонні паспорти, носити електронний браслет та повідомляти прокуратуру щодо зміни місця проживання.

Читайте також СУДДЯ-ХАБАРНИК ВИЯВИВСЯ ФІГУРАНТОМ СКАНДАЛІВ ЩОДО МЕЖИГІР’Я

КУЧМА НАДАВ ЯНУКОВИЧУ У ДОВІЧНЕ КОРИСТУВАННЯ БУДИНОЧОК В МЕЖИГІР’Ї