«Націоналізовані підприємства» Донбасу терористи хочуть передати Курченку (АУДІОЗАПИС)

Служба безпеки України заявляє, що терористи планують передати «націоналізовані підприємства-нерезиденти» на окупованих територіях Донбасу власнику «Східно-європейської паливно-енергетичної компанії» (СЄПЕК) Сергію Курченку.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Служба безпеки України перехопила чергову розмову ватажка т.зв. «ДНР» Захарченка з громадянином РФ, в якій обговорюється подальша доля «націоналізованих» терористами українських підприємств.

«Розмова доводить, що більшість найпривабливіших українських економічних активів на тимчасово окупованій території Донеччини російські куратори планують передати структурам олігарха Сергія Курченка, який втік до Росії. Зрозуміло, що податки від «націоналізованих» підприємств внаслідок блокади не надходитимуть до українського бюджету, а всі прибутки опиняться у «гаманці» екс-президента України Януковича», - йдеться у повідомленні СБУ.

Також у відомстві нагадали, що Сергій Курченко підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, його оголошено у розшук.

Читайте також СПРАВА КУРЧЕНКА: НА ЧОМУ ЗУПИНИЛАСЬ ГПУ

КОМПАНІЯ, ЯКУ ПОВ’ЯЗУЮТЬ ІЗ КУРЧЕНКОМ, ПОСТАЧАТИМЕ ТЕПЛО НА КИЇВЩИНІ