В Україні минулого року було відремонтовано лише 1% доріг – Омелян

В Україні в минулому році було відремонтовано лише 1% автомобільних доріг.

Про це повідомив на прес-конференції міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує УНІАН. 

«Я сам їжджу по нашим дорогам, я розумію і, більш того, поділяю обурення людей. Але я хочу нагадати, що 95% українських доріг залишаються в непридатному стані. І за зиму вони не перетворилися в європейські автобани. Тим не менш, ми будемо відновлювати автодороги по всій Україні у цьому році, і питання контролю якості робіт – питання номер один», – сказав міністр.

Також Омелян додав, що 2017 року Мінінфраструктури планує відремонтувати 80 мостів і 2 тисячі кілометрів доріг.

Додамо, що згідно з держбюджетом на 2017 рік, на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни буде виділено понад 35 мільярдів гривень. У держбюджеті на 2016 рік на розвиток дорожнього господарства було передбачено близько 19 мільярдів гривень.

Як повідомили "Ні корупції!" у ГО «Публічний аудит», за останні три роки Київ виділив на фінансування доріг майже в 4 рази більше, ніж у попередні періоди. Так, якщо раніше столиця могла дозволити собі спрямувати на дорожнє господарство близько 660 млн, то тепер – 2,4 млрд грн. За рахунок цього вдалося досягнути й вражаючої динаміки темпів ремонту асфальтового покриття: спостерігається 13-кратне зростання – від 15 км у 2014-му до 200 км у 2016 році. Проте кияни продовжують нарікати на якість доріг та обурюватися на адресу роботи «Київатодору».

Щоб цього не відбувалося, у «Публічному аудиті» вважають, що замовник, тобто «Київавтодор», має брати постійну безпосередню участь у поточних ремонтах, аби оперативно реагувати на недотримання виконавцем послуг технологічних вимог до ремонту доріг.

«Крім того, ми пропонуємо ввести штрафи для підрядних компаній, які здійснюють ремонтні роботи доріг у столиці, за настання гарантійних випадків. Тільки це в поєднанні з жорстким контролем у режимі реального часу за процесом ремонту хоч трішки наблизить Україну до такого ж якісного рівня доріг, як у Франції, ОАЕ чи Сингапурі», – говорить юрист «Публічного аудиту» Володимир Тарчинський.

Усі ці положення – штрафи, компенсації з боку виконавців, моніторинг якості з боку «Київавтодору» мають бути чітко прописані в умовах договорів, які корпорація укладає з підрядниками.

Крім того, як радять у «Публічному аудиті», КМДА варто перевірити проведені «Київавтодором» протягом останніх двох років закупівлі на ремонт асфальтового покриття – на це, як-не-як, було витрачено 1 млрд грн.

«Якщо будуть виявлені порушення, мерія цілком законно має право підготувати мотивовані претензії та вимагати від підрядних компаній за їх же кошт ліквідувати всі дефекти, виявлені за результатами ремонту доріг. Зрозуміло, ці компанії в майбутньому в жодному випадку не повинні допускатися до участі в конкурсах», – резюмує Тарчинський.

Читайте також ЧЕРЕЗ ОБВАЛ СТОЛИЧНОГО ШУЛЯВСЬКОГО МОСТУ КЛИЧКО ЗВІЛЬНИВ ДВОХ ЧИНОВНИКІВ