Слідчого СБУ засудили до 7,5 років в’язниці за хабар у 300 тисяч гривень

Сихівський райсуд Львова засудив підполковника юстиції слідчого управління СБУ області до 7,5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону.

Доведено, що 20 липня 2015 року вказаний підполковник юстиції, зловживаючи своїм службовим становищем, вимагав та отримав 300 тис. грн. хабара за непритягнення посадової особи Головного управління Державної міграційної служби України у Львівські області до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

Суд, врахувавши всі обставини, засудив зловмисника до 7 років 6 місяців реального позбавлення волі. Крім того, призначив додаткове покарання у вигляді заборони займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 3 роки з конфіскацією всього особистого майна, а також з позбавленням військового звання «підполковник юстиції».

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні минулого року співробітники внутрішньої безпеки СБ України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарництві офіцера СБУ та одного з керівників поліції Чернівецькій області.

Підполковник СБУ та майор поліції вимагали гроші від посадовця одного з контролюючих органів, який організував контрабандний канал переправлення з України підакцизних товарів.

«Прикриття» нелегального бізнесу офіцери оцінили у двадцять дві тисячі гривень щомісяця.