На Харківщині прокуратура викрила одного із керівників ДП, який отримав 37 тисяч доларів хабара

Прокуратура Харківської області спільно з Управлінням захисту економіки в області Департаментом захисту економіки Національної поліції України та слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Харківській області викрили службових осіб одного із державних підприємств Харкова під час отримання неправомірної вигоди.

Про це йдеться на сайті Генеральної прокуратури України.

До прокуратури області звернувся підприємець, який повідомив, що між його комерційною структурою та заводом укладений договір на поставку електрообладнання. Крім того, у нього є договірні обов'язки на поставку цієї продукції іншому підприємству. У разі зриву обумовленого терміну поставки, він мав сплатити штраф.

Однак один із керівників державного підприємства разом зі своїми підлеглими відмовлялися поставляти сплачений товар, доки підприємець не дасть хабар. Викрили службових осіб під час передачі їм 37 тис доларів США.

«Наразі вирішується питання щодо оголошення підозри за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди) та обрання запобіжного заходу. Першочергові слідчі дії тривають», - повідомили в прокуратурі і додали, що максимальна санкція статті передбачає 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», Головне слідче управління ГПУ разом з СБУ задукоментували факти вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Державного підприємства «Конярство України». Слідство встановило, що директор ДП «Конярство України» вимагав і одержав від керівника однієї з філій даного державного підприємства 30 тис доларів США за залишення останнього на посаді керівника.

Читайте також ГПУ НЕ СОРОМНО ЗА НЕПОКАРАНИХ ХАБАРНИКІВ. КАЖУТЬ, ЩО ВИННІ СУДДІ

У 2016 РОЦІ ЛИШЕ П’ЯТЬ З 362 ХАБАРНИКІВ ОТРИМАЛИ ТЮРЕМНІ СТРОКИ, ТА Й З ТИХ ОДИН ВТІК