На головного люстратора країни подалися 13 кандидатів

До участі в конкурсі на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції, який пройде з 1 по 3 березня, подалися 13 кандидатів.

Про це йдеться на сайті Міністерства юстиції України.

Сам конкурс відбудеться 1-3 березня у три етапи: тестування, розв’язання ситуаційних завдань і співбесіда.

І етап конкурсного відбору (тестування) – 1 березня 2017 року о 10 годині, за адресою: м. Київ, вул. Січових стрільців, 73;

ІІ етап конкурсного відбору (розв’язання ситуаційних завдань) – 2 березня 2017 року о 10 годині за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10;

ІІІ етап конкурсного відбору (співбесіда) – 3 березня 2017 року о 10 годині за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10.

«Дана посада є однією з найбільш відповідальних у Мін’юсті, оскільки перебуває під постійним прицілом журналістів і громадськості, а особа керівника департаменту є об’єктом регулярних нападок в публічній площині з боку противників процесів очищення влади.

Саме тому Міністерство юстиції зацікавлене у тому, щоб у ході відбору було обрано найбільш компетентного, сильного і самодостатнього фахівця, який зміг би очолити цей непростий напрямок», - йдеться у повідомленні міністерства.

У Міністерстві юстиції наголосили, що одним із пріоритетних завдань відомства є максимально прозоре й публічне проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації. Конкурс, як і всі інші відбори на вакантні посади міністерства, пройде за участю представників засобів масової інформації та громадських об’єднань, які мають відповідне бажання.

«Ми закликаємо усіх журналістів та представників громадськості, які цікавляться даною темою, взяти участь у конкурсному відборі у якості спостерігачів. Для нас важливо, щоб журналісти і громадськість з одного боку допомогли Мін’юсту провести всебічний аналіз претендентів, а з другого – прийшли на конкурс для того, щоб забезпечити його максимальну прозорість і публічність», - повідомили у відомстві і додали список кандидатів, які подали документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України:

Як повідомляв «Ні корупції!», попередній конкурс на посаду головного люстратора провалився. Відтак, Міністерство юстиції України оголосило проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації. Відповідне рішення було прийняте членами конкурсної комісії за підсумками проведеного 17-20 січня відбору, у ході якого жодного з кандидатів не було визнаного переможцем конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У МІНЮСТІ ОГОЛОСИЛИ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛЮСТРАТОРА І ПОПРОСИЛИ ГРОМАДСЬКІСТЬ ВИСЛОВИТИСЬ ЩОДО НИХ

МІН’ЮСТ НЕ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛЮСТРАТОРА