Активісти через суд зобов’язали НАБУ почати розслідування по Білоцерковцю

Солом’янський суд Києва зобов’язав детективів антикорупційного бюро почати розслідування порушень, які зробив народний депутат Дмитро Білоцерковець, заповнюючи свою декларацію про доходи. Правоохоронці, зокрема, повинні встановити невказані джерела доходів Білоцерковця.

Таке рішення суд прийняв на підставі скарги юриста Громекса Олени Доброрез, повідомляє Бюро громадських експертиз «Громекс» .

Нагадаємо, що 30 січня юристи Громекса звернулися в НАБУ із заявою про порушення в декларації Білоцерковця. Однак в антикорупційному бюро відмовилися зареєструвати злочин і почати розслідування.
Порушення, вчинені Білоцерковцем мають розслідувати за статтями декларування недостовірної інформації (366-1) і незаконне збагачення (368-2 ч.3) Кримінального Кодексу.
Громекс і надалі контролюватиме розслідування порушень народного депутата Білоцерківця.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  депутат Дмитро Білоцерковець на вказав у декларацї про майно і доходи матір-мільйонерку.

За словами Білоцерківця, Кличко запросив його до себе в команду, щоб боротися з корупцією в Департаменті благоустрою Києва. Однак тільки за 2015-2016 роки під керівництвом Білоцерківця комунальне підприємство «Київблагоустрій» перевело майже сім мільйонів гривень через «прокладку» на рахунки фіктивних фірм. Цей факт експерти-аналітики Громекс встановили в попередньому своєму розслідуванні «СНОСНАЯ» ІСТОРІЯ, АБО ХТО ЗАРОБЛЯЄ НА ЗНЕСЕННІ КИЇВСЬКИХ МАФІВ.