Суд заарештував резиденцію президента України в Криму

Суд заарештував резиденцію президента України у Форосі (анексований Росією Крим).

Про це в інтерв'ю «Українським Новинам» повідомив прокурор Криму Гюндуз Мамедов.

«Нами ведеться слідство, в рамках якого накладено арешт (на резиденцію президента України у Форосі)», - сказав він.

Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства арешт, як захід забезпечення позову прокурора, накладається виключно на майно власника, у цьому разі власником є Україна.

Також прокурор додав, що, враховуючи положення закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», заходи щодо арешту приватного майна не вживалися за відсутності підстав.

Крім того, як повідомляли «Українські Новини», суд заарештував незаконно націоналізоване майно в Криму на 340 мільйонів гривень.

«Ми використовуємо механізм повернення (майна) через наші національні суди. На сьогодні за клопотаннями слідчих, погодженими прокурорами, накладено арешт на незаконно націоналізоване майно на суму понад 340 мільйонів гривень», - повідомив прокурор.

За словами Мамедова, прокуратура Криму заявила 9 клопотань про поновлення судових проваджень, які не були розглянуті у зв'язку з окупацією півострова.

Прокурор Криму зазначив, що за результатами розгляду цих клопотань державі буде повернуто майно вартістю понад 10 млн гривень. Зокрема, йдеться про санаторії, земельні ділянки та інші об'єкти нерухомості.

Загалом у клопотаннях йдеться про 100 об'єктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РЕЗИДЕНЦІЇ ТА ДАЧІ, З ЯКИМИ НЕ ЗМОГЛИ РОЗЛУЧИТИСЯ