У поліції розповіли, чому стався скандал між суддею Кицюк і патрульною поліцією

Між суддею Солом'янського суду Києва Вікторією Кицюк і співробітниками патрульної поліції розгорівся скандал, бо вона заблокувала своїм автомобілем вулицю і відмовилась надавати документи.

Суддя Вікторія Кицюк зупинилась посеред дороги і перекрила рух в обидві сторони.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник департаменту патрульної служби МВС Євген Жуков.

«Екіпаж, який проїжджав по цій ділянці дороги, став, як і всі інші учасники руху. Спочатку, «Святу Вікторію» просили перепаркувати автомобіль. І не тільки співробітники, але і водії інших автомобілів. Не дивлячись на це, у той же час, включився режим «дурачок» - я не я, машина не моя, я не водій, я «пашол», чоловік приїде і т. д. Все це супроводжувалося дзвінками в Генеральну прокуратуру. Власне, звідти і почалися дзвінки в Управління патрульної поліції: «Що там та як!?», - розповів він.

При цьому зазначається, що Кицюк проігнорувала численні прохання патрульних пред'явити якісь документи, після чого її і було затримано. Жуков також додав, що співробітники поліції будуть покарані за те, що не оформили матеріали щодо затримання судді до кінця.

«Але... На превеликий жаль, вони можуть понести кримінальну відповідальність за перевищення. Я навіть боюся уявити, що судити їх буде ця шикарна дама, яка так смачно курить сигарету (на відео). Важко, але я не збираюся пускати хлопців під прес... Дуже хотілося б, щоб ця інформація дійшла до президента. З такими «законослухняними» суддями, ми багато чого досягнемо! А потрібно було всього лише перепаркувати автомобіль, і показати хоч якісь документи. Виконати законні вимоги співробітника патрульної поліції», - написав Жуков.

Відео конфлікту між суддею Кицюк і поліцейськими можна подивитися ТУТ

Як повідомляв «Ні корупції!», у Раді суддів України висловили глибоке обурення діями Національної поліції, які пов'язані з неправомірною спробою затримання судді Солом'янського районного суду міста Києва Вікторії Кицюк.