На Черкащині прокуратура шукає чиновників, які прирекли дітей навчатися в аварійній школі

Золотоніська місцева прокуратура Черкаської області відкрила кримінальне провадження відносно посадовців Драбівської РДА, які прийняли в експлуатацію недоремонтовану школу.

Як повідомив  «Ні корупції!» Валентин Танцюра, керівник Золотоніської місцевої прокуратури, у лютому цього року Золотоніська місцева прокуратура виявила факт неналежного виконання обов’язків Драбівської РДА під час капітального ремонту одної із шкіл району, які у 2010 році при прийнятті виконаних робіт неналежним чином не перевірили їхню якість.

17 лютого 2017 року за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1  ст. 367 КК України, - службова недбалість.

Обсяг завданої державі шкоди має незабаром встановити спеціальна ревізійна комісія.

Додамо, що у Драбівській загальноосвітній школі навчається майже шість сотень дітей. Як вже повідомляв «Ні корупції!», це єдиний загальноосвітній заклад у селищі. Довгобуд з майже двадцятирічною історією ввели в експлуатацію майже сім років тому. Досить помпезно, з вітальними промовами очільників-регіоналів області та району. Це перша черга зданої школи. Другою мав би стати, зокрема, ремонт даху.

Підрядники кілька разів мінялися, а з ними змінювався і кошторис робіт. Скільки загалом на все пішло грошей,  керівництво школи та району не знає і досі.

Сергій Тулуб

Проте чиновництву добре відомо, що дах освітнього закладу тече вже кілька років, стіни і стеля поцвіли та дали тріщини. Страшно уявити, чим може закінчитися навчання у такому приміщенні для майже шести сотень драбівських школярів.

Окрім цієї школи у Драбові, на Черкащині за часів керівництва голови обласної державної адміністрації регіонала Сергія Тулуба здали в експлуатацію ще чимало довгобудів. Як вже повідомляв "Ні корупції!", у листопаді 2013 року  прокуратура області зареєструвала кримінальне провадження, яке стосується розкрадання бюджетних коштів під час будівництва великої кількості  об’єктів соціально-культурної сфери Черкащини. Однак, у цьому перелікові не було зданої поспіхом, з численними недоробками Драбівської загальноосвітньої школи.

Читайте також У ШКОЛІ НА КИЇВЩИНІ ОБВАЛИЛАСЯ КАПІТАЛЬНА СТІНА 

У ТАРАЩІ ВКРАЛИ ГРОШІ НА РЕМОНТІ ШКОЛИ