Віртуальна фірма отримала 200 мільйонів від залізниці

ТОВ «Українська транспортно-машинобудівельна компанія» (УТМК) попри свою гучну назву насправді навряд чи може похизуватися товарами власного виробництва. Проте це не завадило компанії стати неймовірно успішною у співпраці з підприємствами Укрзалізниці.

За 2 роки свого існування фірма отримала перемоги в тендерах на 215 мільйонів гривень. При цьому 210 з них в 2016 році. Об’єктом контрактів зі залізницею для УТМК є запасні частини та металеві вироби для вантажних вагонів, які призначені для філій Укрзалізниці «Дарницький вагоноремонтний завод», «Стрийський вагоноремонтний завод» та «Панютінський вагоноремонтний завод».

Власником ТОВ «Українська транспортно-машинобудівельна компанія» є британський офшор ПОВ “РІВЕРБЕРГ ВЕНЧЕРЗ”, кінцевим бонефіціаром якого являється мешканець м. Рига (Латвія) Павелс Губскіс.

Раніше британський “РІВЕРБЕРГ ВЕНЧЕРЗ” належало сейшельським офшорам «IntraholdA.G.» і «MonoholdA.G.», які тісно пов’язані з наближенням президента-втікача Віктора Януковича.

За даними системи YOCONTROL штат компанії налічує аж 3 працівника. Але найцікавіше приховано в адресі реєстрації фірми-посередника.

Офіційна адреса реєстрації ТОВ «УТМК» вулиця Зоологічна, 4А, квартира 139, місто Київ. В цій же 139-й квартирі прописано ще 308 фірм.

Непримітна київська п’ятиповерхівка стала домівкою кількох сотень фірм і фірмочок, які опановують посіви державних тендерів. Зокрема за цією ж адресою прописано ТОВ «Інтер Прайс», яка фігурувала в справі ГПУ про закупівлю пального Міністерством оборони на 443 мільйонів гривень.

Найприбутковішим для ТОВ «УТМК» став листопад минулого року, коли фірма виграла 28 лотів на 83 мільйони гривень майже без економії. Але Укрзалізниця не просто заключила договір постачання, а ще й двічі після цього вносила зміни до укладених угод, згідно яких сума підписаних контрактів зросла аж на 15 мільйонів гривень (в середньому суму кожного контракту збільшено на 18,3%).

Так за одним із тендерів на закупівлю 175 тон кутника металевого 160×100×10мм сумою контракту 3,78 мільйонів гривень «Панютінський вагоноремонтний завод» уклав 3 додаткових угоди.

14 грудня 2016р. учасники укладають додаткову угоду про те, що обсяг постачання за специфікацію №1 до договору виконаний не повністю, а суму виконання цієї специфікації визнано 1 443 055,91 грн. Сторони домовляють визнати решту специфікації, щодо якої постачання не здійснено не чинною і укладають домовленість про постачання за новою специфікацією №2, якої раніше не було.

В новій специфікації фігурує той самий кутник 160×100×10мм зі сталі 09Г2С, проте його вартість за тону змінюється з 17 999,50 грн. без ПДВ до 19 420,00 грн. без ПДВ. Таким чином вартість товарів зросла на 7,9% за одиницю продукції. Обсяг поставок нової специфікації складає 100 тон, тобто 2,4 мільйони гривень з ПДВ.

На цьому пригоди закупівлі не закінчуються. За 2 тижні, 29 грудня, залізнична філія і компанія з «фіктивного гнізда реєстрації» укладають іще одну додаткову угоду про доповнення договору специфікацією №3. В цій специфікації з’являються додаткові 32,43 тони також кутника, також за ціною 19 420 гривень за тону без ПДВ (21599,4 грн. з ПДВ).

3 лютого 2017 року сторони укладають останню додаткову угоду. За нею залізниця і постачальник погоджуються, що вартість фактично поставленої продукції за договором складає 4 093 419,84 грн. (при цьому не зазначається який саме обсяг товарів фактично поставлений), всі попередні специфікації визнаються недійсними і укладається специфікація №4 на постачання іще 18,48 тон того ж кутника, але вже за ціною 19 930 грн. без ПДВ за тону.

Таким чином, Панютінський вагоноремонтний завод Укрзалізниці отримав замість 175 тон по 18 тисяч гривень за тону невідому кількість продукції, більшість з якої поставлено за ціною 19,4 тисячі гривень.

Неймовірним є те, що доля решти 28 контрактів, укладених в листопаді минулого року з ТОВ «УТМК» є абсолютно аналогічною. Навіть при тому, що договори укладалися з різними замовниками. Навіть при тому, що об’єктами постачання були абсолютно різні товари (корпус букси, прокат, швелери, сталь листова та ін.).

Таким чином, сума закупівель філій Укрзалізниці збільшилася на 15 мільйонів порівняно із запланованою, а процедури укладання численних додаткових угод навряд чи можна назвати прозорою процедурою публічних закупівель.

Основним суперником ТОВ «УТМК» в тендерах залізниці виступає ТОВ «Автопартнер-1», назва якого не дуже співпадає з об’єктами закупівлі. Ця фірма має статутний капітал в 1000 тисячу гривень, і 1 штатного працівника. При цьому «Автопартнер-1» перемагав в єдиному тендері «Стрийського ВРЗ» на 2,2 мільйони гривень в минулому році.

Обидві фірми фігурують в кримінальних справах про ухиляння від сплати податків. Так ТОВ «УТМК» 2015-2016 роках формувало фіктивні контракти на проведення безтоварних операцій з фірмами ТОВ «Кіт-Трейд» та ТОВ «Інвест Сіті», чим штучно приховала свої прибутки і ухилилася від сплати податків. ТОВ «Кіт-Трейд», до речі, зареєстровано за тією ж адресою – вулиця Зоологічна, 4А, квартира 139.

ТОВ «Автопартнер-1» за даними слідчих ГПУ разом з десятком інших фіктивних фірм, надавало послуги реєстрації фіктивних накладних на формування податкового боргу і ухиляння від податків.

«Залізниця без корупції»