Омелян запропонував преміювати Новака в розмірі 200-300% окладу (документ)

Міністр інфраструктури Володимир Омелян просить Кабінет Міністрів призначити виконуючому обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор" Славомиру Новаку стимулюючі виплати в розмірі від 200% до 300% посадового окладу з 1 січня 2017 року.

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на копію звернення Омеляна до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Призначити ці стимулюючі виплати в якості надбавок за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи планується у межах затвердженого фонду оплати і згідно з положенням про застосування стимулюючих виплат держслужбовцям, затвердженим Кабінетом Міністрів.

Додамо, що Славомір Новак, колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі став керівником «Укравтодору» наприкінці жовтня минулого року.

Як відомо, у листопаді 2013 року у Польщі Новак був змушений піти у відставку після того, як не задекларував годинник Ulysse Nardin за 5,5 тисяч доларів.

Польські ЗМІ тоді писали, що Новак тісно співпрацює з бізнесменами, які заробляють на контрактах від держави. Зокрема, один з тижневиків написав, що Новак обмінювався з підприємцем годинниками.

Цією справою також займалася польська прокуратура.

Як повідомляв «Ні корупції!», народний депутат Віталій Купрій оприлюднив копію контракту Міністерства інфраструктури України з главою ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном. Зарплата Балчуна, згідно з контрактом, 462 тис грн/місяць.

Читайте також ГЕНДИРЕКТОР «КИЇВАВТОДОРУ» ТОРІК КУПИВ ЛЕКСУС ЗА ЦІНОЮ ТРЬОХ СВОЇХ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ. А ЩЕ КВАРТИРУ Й ГАРАЖ