Екс-прокурора ГПУ Алфімова, який вкрав талони на бензин, судитимуть у Черкасах

Сьогодні відбудеться підготовче засідання у справі екс-прокурора Олексія Алфімова, який привласнив талони на бензин однієї з сільрад Черкащини.

Про це "Ні корупції!" стало відомо з інформації щодо розгляду судових справ, оприлюдненої на сайті Судова влада України.

 

Наприкінці січня Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до Черкаського районного суду Черкаської області обвинувальний акт відносно екс-прокурора Генеральної прокуратури України Олексія Алфімова.

Йому інкримінують злочин, передбачений ч. 2 ст. 191 КК України, - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Нагадаємо, Олексій Алфімов розслідував справу сільської голови-хабарниці с.Свидівок на Черкащині Світлани Вовк. Під час проведення обшуку слідчий Генпрокуратури, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів талонами на бензин, які належали сільській раді.

Відомо, що він неодноразово використовував «вилучені» талони для заправки свого автомобіля, а також авто дружини.

Як повідомляв «Ні корупції!», Олексій Алфімов був звільнений з роботи та позбавлений чину 10 лютого 2017 року наказом Генпрокурора України.

Напередодні Алфімову оголосили догану за порушення вимог закону України «Про прокуратуру», правил прокурорської етики.