Після Майдану система просто перефарбувала фасад – Касьянов

За три роки після перемоги Революції гідності українці не змогли суттєво оновити лави ані політичної еліти, ані змінити систему, яка була створена впродовж останніх 25 років, заявив в ефірі програми «Ваша Свобода» волонтер Юрій Касьянов, повідомляє «Радіо Свобода».

Втім, на його думку, громадяни України після кожного Майдану стають розумнішими, досвідченішими і усвідомлюють цілі, які ставлять перед собою.

«Нам не потрібен Ющенко-президент, Семенченко-президент, Соболєв-президент чи Саакашвілі-президент. Нам необхідні правильні ідеї побудови держави», – зауважив Касьянов.

«Змінилися деякі люди на чолі системи, але ця корупційно-злодійська система країни залишилася тією ж, так звані «еліти», як і раніше, обкрадають країну, як і раніше, їм наплювати на простих людей. Новий Майдан безумовно буде. Але я не хочу, щоб це був фальстарт. Народ у стадії кипіння. Ось-ось може зірвати кришку на цьому котлі. Я не хочу, щоб на цій хвилі якісь пройдисвіти прийшли до влади, після якого влада ще більше укріпить свої позиції», – вважає волонтер.