Після розслідування «Ні корупції!» ГПУ перевірить, як у Трускавці «освоїли» 45 мільйонів

Впродовж 2016 року активісти руху «Під контролем» - об’єднання незалежних громадських активістів, юристів та експертів, що спільно протидіють та борються з корупцією - скерували 243 повідомлення про корупцію до Генеральної прокуратури України.

За результатами - у 125 випадках інформація про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами регіонального рівня повністю або частково підтвердилась, за іншими зверненнями - тривають перевірки, повідомляє видання «Джерела Трускавця».

Зокрема, підставою для одного з таких звернень стала публікація журналістки нашого видання на Всеукраїнському ресурсі «Ні корупції!».

Йшлося про спробу трускавецьких посадовців освоїти понад 45 млн. грн в обхід системи ProZorro.

Прокуратура відреагувала на звернення аналітиків руху «Під контролем».

Як повідомляв «Ні корупції!», за матеріалами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» органами досудового розслідування Львівщини 16 грудня 2016 року розпочато кримінальне провадження за фактом службового підроблення посадовими особами управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради при проведенні тендеру на суму 45 млн грн щодо обрання підрядної організації на реконструкцію парку в місті Трускавець Львівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ВСТИГНУТИ В ОСТАННІЙ ВАГОН: У ТРУСКАВЦІ ОСВОЮВАТИМУТЬ МАЙЖЕ 45 МЛН. В ОБХІД PROZORRO

ТРУСКАВЕЦЬКЕ «НОУ-ХАУ»: ПАМ’ЯТНИКИ ЯК БЕЗПРОГРАШНА СХЕМА ДЕРИБАНУ БЮДЖЕТУ