Прокурора ГПУ Алфімова, який привласнив сільрадівські талони на бензин, звільнили

Прокурор Генеральної прократури України Олексій Алфімов був звільнений з роботи та позбавлений чину 10 лютого 2017 року наказом Генпрокурора України.

Напередодні Алфімову оголосили догану за порушення вимог закону України «Про прокуратуру», правил прокурорської етики.

Про це "Ні корупції!" повідомила начальник відділу розгляду запитів на публічну інформацію ГПУ Н.Тєлічко.

"Скоєне Алфімовим О.В. діяння є несумісним з його подальшим перебуванням в органах прокуратури", - йдеться у відповіді на запит.

Як повідомляв «Ні корупції!», 22 вересня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України затримали старшого слідчого в особливо важливих справах Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за підозрою у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України).

Олексій Алфімов всупереч вимогам ст.216 Кримінального процесуального кодексу України (щодо підслідності) проводив розслідування у справі сільської голови с.Свидівок на Черкащині Світлани Вовк. Під час проведення обшуку слідчий Генпрокуратури, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів знайденими талонами на значний обсяг пального, які належали сільській раді. В подальшому він неодноразово використовував «вилучені» талони для заправки свого автомобіля, а також авто дружини.

Наприкінці жовтня минулого року, як писав «Ні корупції!»  з посиланням на «Наші гроші», суд відмовив детективу НАБУ у відстороненні від посади Олексія Алфімова, старшого слідчого в особливо важливих справах Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури.