Зірки ютюбу: у голови одеського суду Глуханчука чимало нерухомості, а член виконкому Шурда володіє неабияким бізнесом

Днями одеські патрульні зупинили автівку, в якій знаходились голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук і член Одеського виконкому Микола Шурда.

Вони були з ознаками алкогольного сп’яніння, нецензурно висловлювались на адресу правоохоронців, поводячись украй зухвало.

"Ні корупції!" перевірив представників судової й виконавчої влади Одеси і виявив чимало цікавого.

Так, голова одеського суду Олег Глуханчук та його родина, згідно з е-декларацією, володіє значним списком нерухомості, дорогими автівками й чималою сумою коштів.

Олег Глуханчук. Фото з відкритих джерел

Зокрема, разом з дружиною Глуханчук має дачний будинок на 230 квадратних метрів, крім того, ще двома дачними будинками вони безоплатно користуються. Власника Глуханчук не вказав. За суддею земельна ділянка в Одеській області на 2,5 тисячі квадратів. А в 2014 році набула землю ще і дружина Глуханчука – в неї у Крижанівці (селище на березі моря неподалік Одеси) ділянка на 900 квадратних метрів. Також за дружиною судді два нежитлових приміщення в Одесі.

Де живе родина Глуханчуків, незрозуміло, можливо в дачному будиночку?

Крім того, є в родини й автівки – у слуги Феміди мінівен, вартість якого наразі складає більше 30 тисяч доларів США, а у дружини елітний позашляховик «Ауді». Також Глуханчук має причіп до човна. Сам човен суддя в декларації не зазначив.

Причіп для човна. Фото з відкритих джерел

Заробітна плата судді за рік, порівнюючи з доходами дружини, невелика – всього майже 245 тисяч гривень. А ось Вікторія Глуханчук підприємницькою діяльністю за 2015 рік заробила 750 тисяч гривень, отримала 157 тисяч страхових виплат, 12 тисяч кредиту й більше 22 тисяч соцвиплат (можливо, за народження дитини).

Знайти, яким бізнесом займається дружина одеського судді, не вдалось: у системі Youcontrol підприємець Вікторія Глуханчук не зазначена.

Зберігають свої кошти Глуханчуки й у банках, і готівкою.

Микола Шурда. Фото з відкритих джерел

Знайти декларацію друга голови одеського суду Миколи Шурди, який у місті представляє виконавчу владу, не вдалось.

Але відомо, що за ним чимало бізнесу – так, він входить у перелік засновників готелю «Асторія» в Одесі, крім того, за ним будівельна компанія, фірма з транспортного оброблення вантажів, підприємство, яке займається перевезенням вантажів і інше.

Можливо, зв’язки з суддею й дозволяють члену виконкому так успішно будувати бізнес у Одесі?