Гусовський про блокування рішення про конкурсний відбір головних лікарів Києва: Містом править некомпетентність, корупція та чиновництво

Ситуація, що скалася довела – Києвом править некомпетентність, корупція та чиновництво.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Гусовський, коментуючи блокування Київським міським головою рішення Київради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору в місті Києві», повідомляє «24 канал».

Сергій Гусовський, зокрема, процитував частину висновків, завдяки котрим було накладено вето міським головою:

«І київський міський голова, і заступник голови КМДА, і директор департаменту охорони здоров’я КМДА є особами, чиї повноваження, права та обов’язки прямо зачіпаються проектом рішення Київської міської ради. Проте з якими суб’єкт подання даний проект рішення не погодив».

«Тобто депутат Київради і Київрада в цілому мали б узгодити свої рішення з тими, хто виконує їх волю. Колеги, це феноменальна цитата. Це радянщина вкупі з найгіршими проявами чиновництва і бюрократії», – підкреслив Сергій Гусовський.

За словами депутата, «Об’єднання «Самопоміч» – Київ буде вимагати подолання вето на наступному пленарному засідання. У випадку, якщо вето подолати не вдасться, буде підготовлений та зареєстрований новий проект рішення.

«Ми будемо боротися доти, доки в Києві не запрацює дійсно прозора процедура призначення головних лікарів», – резюмував голова Київського осередку «Самопомочі».