Волинську облраду обшукали у справі видобутку бурштину

Представники Генеральної прокуратури України провели обшук в комунальному підприємстві Волинської облради «Волиньприродресурс», яке було створене торік для впорядкування ситуації з видобутком бурштину.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Волинської обласної ради Ігор Палиця і додав відповідні копії судових ухвал.

«Згідно рішення славнозвісного Печерського суду слідчі прийшли забрати всю документацію, пов'язану з ліцензією Волиньприродресурсу на видобуток бурштину! Вперше, коли комунальне підприємство, яке належить громаді області, отримало цілком законно та офіційно спецдозвіл на видобуток бурштину, люди почали вірити, що не все так погано, що заробляти на Волинських надрах будуть не приватні кіпрські фірмочки чи нікому не відомі підприємці, а обласний, районні та сільські бюджети! Вперше повірили, що центральна влада, втілюючи курс Президента на економічну децентралізацію, обернулася обличчям до людей! Вперше повірили, що зможуть самостійно, за рахунок додаткових поступлень в місцеві бюджети, вирішувати народженні десятиріччями проблеми-почати будувати школи, садочки, дороги, інфраструктуру та створювати нові робочі місця! Люди повірили-а тим, хто кришує незаконний видобуток не сподобалося, не збираються вони ділитися з народом своїм незаконним заробітком!», - написав Палиця.

За його словами представники Генпрокуратури прийшли «захистити чиїсь інтереси , і не дати наповнити обласний бюджет!».

«Генпрокуратура, яка не спромоглася посадити чиновників, які розкрадають Державний бюджет та кришують торгівлю та контрабанду з терористами, вирішила налякати людей, щоб вони навіть і не думали зазіхати на виведення чорного бізнесу в легальну площину! До кінця цього року Волинський бюджет має додатково отримати мінімум мільярд гривень від видобутку бурштину, і обов'язково отримає, як би і хто нам не заважав!», - написав голова Волинської облради і додав:

«Шановні» представники правоохоронних органів, невже ви не зробили висновків з подій Революції Гідності?! Невже ви думаєте, що народ повторить помилку , і вам дадуть втекти, як вашим попередникам при режимі Януковича?! Може ви зупинитеся та задумаєтеся, поки не пізно!».

Як повідомляв «Ні корупції!»,  влітку цього року на Рівненщині було викрито бурштинову «мафію» з правоохоронців.

Читайте також ВОЛИНСЬКІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ. ПРОТИЛЕЖНИЙ ПОГЛЯД

ЯК ПРАЦЮВАЛА «БУРШТИНОВА МАФІЯ» НА РІВНЕНЩИНІ – ПОДРОБИЦІ ВІД ЛУЦЕНКА