Дорогі подарунки від дорогого мера: як закуповували солодощі для дітей в Одесі

Тендери на закупівлю продуктів харчування департаментом освіти Одеської міської ради відбуваються чітко як робота годинника.

Оголошується тендер і на нього виходять тільки дві фірми:

Далі між цими ідеально збалансованими суб’єктами господарювання відбуваються торги без ознак конкуренції (загальний відсоток зниження ціни – 0,4%), і переможцем завжди виходить ТОВ «Проект-інвест».

Вірогідно, місія ТОВ "Одеська продуктова компанія" - «брати участь в тендерах на закупівлю і не робити спроб виграти у Проект-Інвесту». Судячи з усього, наявність цього пасивного партнера під час тендерів обумовлена тим, що торги з одним учасником заборонені законом.

Як ми змогли з’ясувати за допомогою системи «YOUCONTROL», ТОВ «Проект-інвест» пов’язане з ТОВ «Герц», яке журналісти відность до бізнес імперії Ангерта-Галантєрніка-Трача-Труханова.

Саме з цим і пов’язують успіхи цієї фірми в закупівлях на тендерах Одеської міської ради.

Так виглядає діаграма «Переможці торгів – ТОП 20» в департаменті освіти при закупівлі продуктів у двох учасників. Тобто замість ТОП-20 постачальників у нас є ТОП-1.

За таким сценарієм з жовтня по січень відбулося 19 тендерів на продукти на загальну суму майже 155 мільйонів гривень.

Але було ще декілька тендерів, де романтичні стосунки Пром-Інвесту і ОПК порушили настирні і заздрісні підприємці, які також захотіли продати продукти департаменту освіти. Ще і мали нахабність пропонувати знизити ціну на 40-50 %, а не на 0,4% як знижували зазвичай «Проект-інвест» і «ОПК». Цим героям, а також механізмам усунення їх від тендерів я хочу присвятити декілька матеріалів.

«Безумству храбрых поем мы песню»

Почнемо з солоденького. В вересні 2016 року Одеська міська рада оголосила тендер на закупівлю 89 тисяч новорічних наборів з солодощами. Загальна вартість тендеру – 5,8 мільйонів гривень. Тендер цікавий тим, що на ньому підприємець міг заробити більше двох з половиною мільйонів гривень за один тиждень. Тому на тендері мала б бути шалена конкуренція і величезний відсоток зниження ціни. Але…

Всі закупівлі продуктів департаменту освіти мають еталонний набір запобіжників від того, щоб в них не брали участь зайві підприємці:

1. Треба вичитати більше ста сторінок тексту, тільки для того, щоб розібратися у вимогах.

2. Треба зібрати і надати більше 40 різноманітних довідок та інших папірців, які посвідчують «що ти не верблюд».

3. Тендерні вимоги передбачають, що треба завозити продукти в кожен дитячий садочок і кожну школу окремо, причому не визначену кількість разів («за замовленнями від закладів освіти»).

4. Умови договору прописані так, що від небажаних постачальників завжди легко можна позбавитись, звинувативши їх в невчасності поставок чи неякісності товару. При цьому підприємець ще має сплатити 5% від вартості договору (забезпечення договору, яке йому не повертають у випадку розриву договору департаментом).

5. Статистика говорить, що 98% тендерів на продукти виграє один постачальник, який має впливових власників.

Ці 5 факторів зазвичай надійно відбивають у бізнесу бажання продавати продукти департаменту освіти Одеської міської ради.

Але в тендері по подарункам всі ці запобіжники могли не спрацювали, оскільки в порівнянні з реальною, очікувана вартість закупівлі була завищена на 65%. Тому організатори тендеру додали ще 6 запобіжник - прописали умови так, щоб жоден поширений на ринку набір солодощів тендерним умовам не відповідав.

Вимоги до ваги 400 гр ± 5 гр передбачають, що подарунки в яких 415, 450 чи 470 грамів цукерок під тендер вже не підходять, оскільки в них більше ніж 400 ± 5 гр.

Але цього організаторам тендеру здається мало, і за 10 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій до вимог внесли зміни:

Таким нехитрим кроком всі постачальники, у яких на коробках немає «логотипу 2017 року» від участі в тендері відсторонили. Як бачите на скриншоті нижче, «логотип 2017 року» не дуже поширений серед наявних на ринку пропозицій.

Але це ще не всі зміни. Ось ще один «подаруночок» потенційним учасникам:

Ви не хочете пхати в свої подарунки печиво або вафлі? У вас в подарунку замість вафель 80% шоколадних цукерок? Не підходить. Витягуйте з усіх 89 тисяч пачок шоколадні цукерки і засовуйте на їх місце вафлі, інакше у вас шоколадних цукерок більше ніж «65% ±5 %».

Але, не дивлячись на всі ці дивні вимоги, знайшлася таки одна кампанія крім звичайного дуету, яка надала свої документи для участі в тендері.

Причому одразу запропонувала ціну, яка була дешевше інших пропозицій на два мільйони і триста тисяч.

Проте, розглянувши ці три пропозиції, тендерний комітет ухвалив рішення скасувати цей тендер повністю. Скориставшись для цого відстороннням від участі в конкурсі всіх трьох учасників.

Отакий дивний збіг обставин. Жодного разу пропозиції «Проект-інфест» чи «Одеської продуктової компанію» від участі в тендері не відхиляли. А тут відхили одночасно. Буває ж в світі неупередженість.

Одразу після скасування цього тендеру департамент оголошує новий. Але в ньому ще більше ускладнює завдання для підприємців. Наприклад, строк доставки подарунків зменшується з трьох днів до одного.

Виходить, що підприємець має доставити 89 тисяч подарунків в 249 різноманітних заклади освіти по всьому місту протягом одного дня. Давайте порахуємо, чи це реально. Робочий день – 8 годин (після завершення ти не знайдеш завгоспа, який має розписатися за отримання подарунків). Це 480 хвилин. За умови, що розвозити подарунки можуть тільки два автомобілі, і тільки два водії, документи на яких надали учасники ще до початку тендеру, множимо кількість часу на два. Маємо 960 хвилин на те, щоб доставити подарунки в 249 місць по всьому місту. Виходить, що на доставку подарунків в один заклад освіти виділено 3 хвилини і 86 секунд. Стільки часу, в кращому випадку, тобі в кожному закладі будуть шукати завгоспа. А подарунки ще треба розвантажити, занести, перерахувати і підписати документи.

Про час на пересування по місту ніхто вже не каже.

А що буде, якщо підприємець не встигне вчасно доставити подарунки?

А це чітко прописано в договорі:

Забезпечення виконання договору – це 5% від вартості договору, які перераховуються підприємцем перед підписанням договору, і повертаються йому тільки після повного виконання всіх умов договору. При вартості договору в 5 мільйонів, 5% це 250 тисяч гривень. Чи багато є підприємців, які готові ризикнути такою сумою за умови, що виконати тендерні вимоги не реально?

Але цих змін організаторам також виявилося замало, і за два тижні до завершення строку подачі пропозицій вони внесли до тендерної документації додаткові зміни. Їх перелік займає більше двох сторінок, тому зупинимося тільки на деяких.

Згодом компанію «Продімпекс» не допустять до участі в тендері зокрема завдяки цьому пункту.

Цей пункт ми включили в статтю тому, що це вже третій варіант дизайну упаковки, яку від учасників вимагають організатори. І по кожному варіанту була вимога надати його в департамент до певної дати. А якщо не надали, то це вже один з приводів відхилити пропозицію, як це відбулося у випадку «Продімпексу».

Коротше кажучи, на другий тендер подали документи тільки ті самі три фірми, що і першого разу. І в цей раз організатори не гралися в демократію, і відхиили тільки «Продімпекс». Знайшли недоліки в оформленні деяких з тих 40 документів, які треба було надати для участі в тендері.

Причому у «Проект-інвесту» і «ОПК» також були порушення, але на них тендерний комітет уваги не звернув. Наприклад, поверхневий огляд документів показав нам, що цукерки «Candy nut», які були в переліку «Проект-інвесту» не відповідють ДСТУ, а тільки ТУ (що вважалося суттєвим порушення під час першого тендеру і стало приводом відхилення пропозицій).

А «ОПК» взагалі не надало жодної декларації виробника на пропонований товар (обов’язкова вимога). Замість виробників якість товару посвідчували дивні папірці з квадратною печаткою фірми, яка не має відношення до виробників.

Також «ОПК» не надали документу, якій підтверджує наявність аналогічного досвіду. Свій досвід вони підтверджували накладною на поставку цукерок певному ФОПу, вагою від 60 до 140 гр. На загальну суму 34 грн.

Але до цих двох учасників у тендерного комітету питань не виникло, і їх допустили до участі в тендері. В цьому випадку згадується вислів «Своїм – все. Чужим - закон».

Чи не для цього тендері вимоги в департаменті освіти Одеської міської ради такі суворі?

Після відсторонення від тендеру, «Продімпекс» не пожалкував п’яти тисяч гривень і звернувся зі скаргою в Антимонопольний комітет. В скарзі він, зокрема, попросив перевірти пропозиції Пром-Інвесту і ОПК на відповідність тендерній документації.

Антимонопольний комітет прийняв скаргу до розгляду і зобов’язав департамент освіти надати письмові пояснення.

Проте, тендерний комітет департаменту уникнув розгляду скарги по суті простою дією. Вони просто відмінили тендер через «відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів».

Але ж в кожному подарунку має лежати вітальна листівка від Труханова, виконана в кольорах партії «Довіряй ділам». Цю рекламу за рахунок бюджету мають отримати родини десятків тисяч одеситів. У такої важливої закупівлі не може бути «відсутності подальшої потреби».

За допомогою порталу публічних фінансів нам вдалося з’ясувати, що тендер не відмінили зовсім. Його просто розділили на чотири десятки дрібних договорів, так щоб сума кожного договору була менше за 200 тисяч (тендери є законодавчою вимогою тільки для товарів і послуг дорожче цієї суми). І благополучно оплатили трьом фірмам: ТОВ «Проект-інфест» (1411778 грн.), ТОВ «Одеська продуктова компанія» (767543 грн.) і ТОВ «АТ-Пекеджинг» (1863648 грн).

Такі дії прямо заборонені  статтею 2 закону України «Про публічні закупівлі»:

Загальна вартість одного подарунку склала близько 46 гривень. З них солодощі коштували лише 15 гривень, а інші витрати пішли на паперову упаковку, фасування і доставку. Як на мене, то ціна на ці додаткові послуги безбожно завищена.

Найдорожче обійшлися паперові упаковки і листівки з привітанням Труханова в кольорах партії «Довіряй ділам» - 21 гривня за штуку. За ці послуги, з бюджету, без конкурсу, було виділено майже два мільйони гривень, які отримала фірма «АТ Пекеджинг»:

Хотілося б, щоб в подарунках дітям було більше цукерок і менше корупції і піару, але нехай це лишається на совісті міського голови.

На останок, хочеться подякувати фірми «Продімпекс», яка не побоялася взяти участь в тендері, а згодом не пошкодувала 5000 на скаргу. Завдяки принциповій позиції цього підприємства, виготовлення подарунків обійшлося бюджету в чотири мільйони гривень, а не 5,8 мільйони, як планували оплатити через тендер. А якби «Продімпекс» не відсторонили від тендеру, то було б заощаджено ще мінімум п’ятсот тисяч гривень.

Олексій Чорний, ГО «Антикорупційний офіс», для «Ні корупції!»