Поліція відкрила провадження по закупівлям втридорога в сиротинці «Смарагдове місто»

Суд надав слідчому Нацполіції Донецької області доступ з правом вилучення до тендерної документації Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» за 2013-2017 роки та доступ до банківських рахунків постачальників санаторію.

Так рішення ухвалив Краматорський міський суд Донецької області, куди слідчий звернувся з клопотанням в раках досудового розслідування № 42017050000000056 від 19.01.2017 року, повідомляють «Наші гроші».

В клопотанні поліція вказала, що кримінальне провадження відкрите за повідомленнями в ЗМІ про зловживання посадовцями санаторію службовим становищем при закупівлі продуктів харчування та одягу по завищеним цінам.

З ухвали відомо, що у січні 2013 року директор «Смарагдове місто» уклала з ТОВ «Укрпродукт» ряд договорів на постачання продуктів харчування на суму 7,4 млн. грн. Ціна продуктів була втричі вищою від ринкової.

В 2015 році санаторій уклав угоди з ФОП Родіна Н.Л. та ФОП Сугак Г.К. про закупівлю одягу і взуття на 4 млн грн. Товар також було закуплено по завищеним цінам – футболки вартістю по 55 грн./шт. були придбані по 315 грн./шт.

Ще один епізод розслідування – закупівлі харчів в грудні минулого року та в середині січня у фізособи-підприємця Олександар Родіна за завищеними цінами.

В суді слідчий клопотав до доступу документів з укладанням угод по вказаним вище трьом епізодам та їх вилучення для проведення експертиз. Суд це клопотання задовольнив і дозволив поліції вилучити документацію про організацію тендерів в 2013-2017 роках. Також суд дозволив доступ до банківських рахунків та документів реєстрації «Укрпродукт» та фізосіб-підприємців, які фігурують в кримінальному упровадженні.

Більше 10 років СОЦСР «Смарагдове місто» очолює Галина Демченко.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Луганщині співробітники Служби безпеки України викрили колишнього директора Дмитрівського психоневрологічного інтернату на Луганщині, який привласнив майже дев’ятсот тисяч з обласного бюджету.

Читайте також ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНІ ІНТЕРНАТИ КИЇВЩИНИ ТА ЯГОТИНСЬКА МІСЬКРАДА ЗАКУПОВУЮТЬ ХАРЧІ ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

ПРАЦІВНИКИ ВИНОСЯТЬ ЇЖУ З ДИТЯЧОГО ІНТЕРНАТУ