НАБУ відкрило кримінальне провадження проти одного з керівників НБУ (ОНОВЛЕНО)

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження проти одного з керівників Національного банку.

Про це на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради повідомив директор бюро Артем Ситник, передають «Українські Новини».

«У п'ятницю (10 лютого) зареєстровано виробництво по одному з керівників НБУ... Справа фактова», - сказав він журналістам.

Ситник відмовився відповісти на пряме запитання про те, чи йдеться в даному кримінальному провадженні про заступника голови НБУ Катерину Рожкову.

Раніше повідомлялося, що в Комітеті парламенту по банківській діяльності розслідують корупційну зв'язок керівництва НБУ і російського Внешэкономбанка.

Пізніше стало відомо, що НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактами записів телефонних розмов заступника голови Національного банку Катерини Рожкової.

Про це на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради повідомив заступник генерального прокурора - спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

"Ця справа про "плівки" Рожкової", - заявив він.

Керівник САП зазначив, що підозра в рамках цього провадження ще нікому не підготовлена.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці жовтня минулого року слідчі Головного управління Національної поліції у місті Києві провели обшук за місцем проживання заступника голови Національного банку Катерини Рожкової.