Як писати про екологію в нових медіа відтепер можна дізнатися он-лайн

ІА «Варіанти» спільно з партнерами створили он-лайн посібник для журналістів, які висвітлюють екологічну тематику.

Посібник «Як писати про екологію в нових медіа» було представлено у Львові для студентів факультету журналістики НУ ім.Франка, а також факультету журналістики НУ «Львівська політехніка».

Посібник складається з трьох частин. Перша – про законодавчу база, а також роз’яснення, що таке екологічна інформація, режими доступу до екологічної інформації, інструкції як правильно скласти запит на інформацію або ж подати звернення.

Друга частина присвячена написанню мультимедійного репортажу на екологічну тематику. Журналісти знайдуть тут кращі світові практики, посилання на ресурси і сервіси, які допоможуть їм в обробці зібраних матеріалів, а також рекомендації щодо побудови сюжетної лінії й використання мультимедійних додатків.

Третя частина присвячений використанню інноваційних технологій, а саме дронів, в роботі екологічних журналістів. Журналісти знайдуть інформацію як підготувати дрон до роботи, як правильно провести зйомку дроном, а також за допомогою яких програм і сервісів обробити отримані матеріали. Окрім того, в цьому розділі містяться інструкції з роботи зі супутниковими знімками, а також поради зі створення ортофотопланів і 3-D панорам.

В основу посібника покладено матеріали тренінгів проекту "Школа інноваційного екологічного репортажу", яку підтримав Freedom House.

З посібником «Як писати про екологію в нових медіа» можна ознайомитись ТУТ.