Керівництво НАУ облаштувало собі сауну з басейном у головному корпусі ВНЗ

У головному корпусі Національного авіаційного університету (НАУ) студенти знайшли сауну з басейном і кімнатою відпочинку, облаштовані для керівництва вищого навчального закладу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав студент НАУ Михайло Химиця і додав відповідні фото.

За словами студента, сауна знаходиться поруч із навчальними аудиторіями.

«Це фото та відео cауни з басейном та кімнатою відпочинку прямо в головному корпусі поряд з навчальними аудиторіями. Чому такий відкритий та відвертий Козачок Я.В. стільки років мовчав про таку золоту перлину першого корпусу?

Дуже оригінально, шановні послідовники Табачника, замість того, щоб створити сприятливі умови для наукового та особистісного розвитку студентів, Ви влаштовуєте в головному корпусі одного з найпотужніших університетів країни - пентхаус площею в 100 квадратних метрів! …

Повірте – сауна під кабінетом поряд з навчальною аудиторію – це ніщо (!) в вузі, оточеному новобудовами, знищеною інфраструктурою, падаючими ліфтами та привласненим держмайном», - написав Химиця.

Він також додав, що він і його друзі «сильно занепокоєні тим, що колишні представники влади університету роблять все для повернення на свої посади».

«От у мене виникає питання: невже Ви так мало нагребли за 8 років перебування в НАУ? Невже Вам було мало продати землі під забудови, знищити спорткомплекс, знищити аеродинамічну трубу, розпродати гуртожитки, викрадати гроші через закупівлю літаків чи навіть туалетного паперу? Міліонні зарплати, приватні будинки, автопарки! Вам мало?? Залиште хоча б щось для студентів! Залиште щось для країни! Майте совість врешті-решт!», - написав студент.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці 2016 року Національне антикорупційне бюро завершило досудове слідство в рамках кримінального провадження проти колишнього т. в. о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка. За його словами, зібрані детективами докази визнано антикорупційними прокурорами достатніми для складання та направлення до суду обвинувального акту.

Харченка було затримано 26 серпня 2016 року під час отримання хабара. Він вимагав 5 млн грн та додатково 50 тис доларів США за подальше невчинення перешкод у поновленні на посадах за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їх призначення

У вересні Шевченківський райсуд Києва відправив під домашній арешт Володимира Харченка.

Крім того у вересні Солом’янський районний суд м. Києва арештував його майно.

Арешт накладений, зокрема на квартиру, два будинки, гараж та грошові кошти у державній та іноземній валюті (1 млн 505 тисяч 800 грн, 1 тис. 270 польських злотих, 3 тис. 990 російських рублів, 2 тис. 329 китайських юанів, 10 канадських доларів, 50 гонконгських доларів, 3 тис. 170 фунтів стерлінгів, 50 тис. 635 доларів США та 69 тис. 382 євро).

У листопаді 2016 року встановлено особу, яка організувала та керувала вчиненням указаного злочину, яким виявився колишній високопосадовець Збройних Сил та органів державної безпеки України, генерал-майор у відставці.

Крім цього, за результатами досудового розслідування встановлено, що до вказаних подій колишній виконувач обов’язків ректора зазначеного навчального закладу протягом 2016 року умисно із особистих мотивів не виконував судові рішення, які набрали законної сили, щодо поновлення низки незаконно звільнених працівників університету.