На Тернопільщині чиновники крали гроші на капремонтах соцоб’єктів

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили чиновників на розтраті державних коштів, виділених на фінансування об’єктів соціальної інфраструктури Тернопільщини.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що у 2016 році посадовці одного з управлінь облдержадміністрації замовили підрядникам  будівництво та капітальний ремонт чотирьох об’єктів у різних районах області. Наприкінці бюджетного року чиновники перерахували комерсантам тринадцять мільйонів гривень і за змовою з посадовцями органів місцевого самоврядування прийняли акти виконаних робіт про повну готовність об’єктів. Водночас перевірка засвідчила, що ремонтні роботи в деяких випадках взагалі не починалися, у інших ‒ підрядники «обмежилися» закупкою будівельних матеріалів.

«Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», прокуратура Київської області викрила привласнення державних коштів, виділених на ремонт школи у Таращі.

Установлено, що в грудні 2015 року між відділом освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації та підприємством укладено договір про проведення капітального ремонту по заміні вікон в одній із шкіл району на загальну суму 294 221,03 гривень.

Водночас, дані, які містяться в акті приймання виконаних будівельних робіт, не відповідають фактично виконаним роботам.

Читайте також НА ЗДАНУ ПОСПІХОМ ПОПЕРЕДНИКАМИ ШКОЛУ ПОТРІБНО ЩЕ 20 МЛН ГРН

ПІДПРИЄМЕЦЬ ВКРАВ ГРОШІ, ВИДІЛЕНІ НА РЕМОНТ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ