Конкурсна комісія АМПУ провалила тендер реконструкції причалу в Одеському порту

Адміністрація морських портів України (АМПУ) відхилила пропозиції всіх чотирьох компаній, які подали документи на участь у тендері на проведення робіт з реконструкції причалу в Одеському порту на 864 мільйони гривень.

Інформація про це наявна на сайті "Прозорро".

Тендер оголосили у листопаді 2016-го, але ще буквально кількома тижнями раніше АМПУ планувала віддати на ці роботи мільярд гривень - без конкурсу. 

Слід зазначити, що тендер був оголошений  тільки після виходу розслідування «Ні Корупції» про те, що бюджетні гроші в розмірі одного мільярда гривень на реконструкцію причалу Адміністрація морських портів України планує віддати офшорній компанії без проведення тендеру. Крім того, журналіст видання звернувся в НАБУ.

Як наслідок, сума, яку планувало держпідприємство виділити на роботи в рамках тендеру, зменшилась на більше ніж 135 мільйонів гривень. Але терміни проведення конкурсу постійно змінювались. І врешті-решт комісія відхилила всі пропозиції.

До обя'явлення тендеру

Після обя'явлення тендеру

У відповіді на запит в АМПУ зазначено, що в 2017 році планується знов провести тендер реконструкції причалу через систему «Прозорро», згідно з фінансовим планом підприємства.