Канівських школярів протягом кількох років харчує екс-регіоналка

На харчування учнів Канева цьогоріч піде 2 277 286 гривень. Забезпечуватиме ці послуги екс-регіоналка Надія Борисенко. Окрім її ФОП, на торги подалося споживче товариство "Прометей". Його пропозиція була дорожчою на 364 гривні.

Торги на послуги з харчування канівських школярів завершилися наприкінці січня цього року. Очікувана вартість пропозиції становила 2 277 650 гривень.

За ці гроші мали надати 195 651 послугу: харчування та кейтерингові послуги для  школярів 1-4 класів, дітей пільгових категорій та учнів у пришкільних таборах.

ФОП Борисенко зареєстроване у 1998 році. Основним видом діяльності є "постачання  готових страв"(згідно з КВЕД 56.29). Майже 15 років у цій справі і її конкурент по канівських торгах СТ «Прометей» з Вінничини (керівник Лідія Дмитрук). Обоє цьогоріч змагалися також за право харчувати школярів у Ладижині. У цій процедурі виграв «Прометей», поступившись 10 128 гривнями. Очікувана вартість послуг склала 1 956 450 гривень.

Надія Борисенко, фото з deputat.ck.ua

За даними сайту Твій місцевий депутат, у 2011 році пані Борисенко була депутатом Канівської районної ради та очолювала Постійну комісію з питань приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів. Була обрана за партійним списком від Партії Регіонів.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на Тexty.org.ua, ФОП Борисенко заробив на послугах харчування  3 млн. 687 тис. гривень, з яких - 2 474.3 грн ФОПу перерахував Відділ освіти виконавчого комітету Канівської міської ради за послуги шкільних їдалень . У 20 15 році ФОП Борисенко отримав за ці ж послуги 1 873.4 грн.

Спеціалізується ФОП також на забезпеченні харчуванням дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.


Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, у 2014 році ФОП під час виплати фізичній особі винагороди за цивільно-правовим договором не нарахувала, не утримала та не перерахувала до бюджету податок на доходи фізичних осіб в сумі 438,30 грн.
Пані Борисенко «визнала вину та пояснила, що ... була завантажена на роботі».