Прем’єр Гройсман: Доведіть, що я маю відношення до корупції

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що не причетний до корупційних дій.

Про це він заявив під час урядового засідання.

«Якщо хтось вважає, що я як прем’єр-міністр маю стосунок до корупції в нашій країні, – наведіть реальні приклади», – сказав Гройсман.

«Я абсолютно чесний перед кожним українським громадянином. І для мене це не вперше: я 10 років працюю у владі – 8 у місцевій, 2 у центральній – і я ніколи не від кого не відвертав очі. Я служив і буду служити своїй країні і кожному з тих, хто потребує турботи влади…», – додав він.

«Можете фантазувати, вигадувати – я дбаю сьогодні про 45-мільйонну країну, і хочу забезпечити людям комфорт, тому закликаю всіх до тверезого розуму і до розуміння того, що будь-які дії приводять до наслідків. І я б хотів, щоб ці наслідки були позитивними для країни і її громадян», – заявив він.

Додамо, що сьогодні під засідання уряду Гройсман назвав лідера партії ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко «матір'ю економічної слабкості, популізму і корупції в Україні».

«Мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко», - заявив він і додав, що вона 20 років робила все для того, аби знищити Україну.