Цього року ДУС дозволило директору ДП «Гарант-сервіс» розказати про свою зарплату

Генеральний директор державного підприємства Державного управління справами з обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс», що підпорядковується Державному управлінню справами, Оксана Гайдаєнко у 2016 році отримала заробітну плату в розмірі 111 562,07 грн., що складається з 94 845,78 грн. окладу, 8 465,50 надбавки за доступ до державної таємниці, 8 198,18 грн. доплати за високі досягнення в праці, 52,61 грн. індексації.

Про це йдеться у відповіді ДП «Гарант-сервіс» на запит «Ні корупції!».

Як повідомляв «Ні корупції!»,  торік Державне управління справами (ДУС) не оприлюднило розміри заробітних плат (разом із надбавками, преміями, матдопомогами на вирішення соціально-побутових питань, допомогою на оздоровлення та іншими виплатами), які отримують керівники установ, організацій та державних підприємств, що перебувають в управлінні ДУС.

«Оплата праці здійснюється відповідно до законодавства на підставі укладених трудових договорів. Водночас зазначаємо, що згідно зі статтею 31 Закону України «Про оплату праці», відомості про оплату праці працівника надаються будь-яким органам чи особам лише у випадках, передбачених законодавством, або за згодою чи на вимогу працівника. Відповідно до статті 36 цього Закону, за порушення законодавства про оплату праці винні особи притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством. Таким чином, у Державного управління справами немає правових підстав для поширення такої інформації», - відповів тодішній т.в.о. керівника Державного управління справами С.Борзов надіслав у на офіційний запит «Ні корупції!».

Також, як уже повідомляв «Ні корупції!», у 2015 році офіційні заходи і прийоми, у яких брав участь Президент України, а також буфетне обслуговування цих заходів обійшлося бюджету у півтора мільйона гривень.

Проведенням заходів, офіційних прийомів та буфетним обслуговуванням заходів за участю П.Порошенка опікувалося ДП «Гарант-сервіс». Саме це підприємство і отримало кошти на свій рахунок.