Тернопільські підприємці виступлять проти нових штрафів у майже третину мільйона

На 20 лютого громадські об’єднання підприємців Тернопільщини готують акцію «Зупинемо геноцид українського народу».

Про це повідомляє видання «Номер один».

«Ініціатива у проведенні акції пішла від простих підприємців, які шоковані законами про 320 000 гривень штрафу за недопуск податківців на підприємство. Мав декілька телефонних дзвінків від громадських активістів підприємницьких ГО з інших областей. Там також планують проводити подібні акції. Але так виглядає, що Тернопіль буде першим.

Також, можливо, до заходу буде долучено й інші громадські організації непідприємницького спрямування», – сказав голова Тернопільської обласної громадської організації «Підприємці Тернопілля» Петро Мокрій.

Планується, що захід проходитиме під станами Тернопільської обласної державної адміністрації.

Як повідомляв «Ні корупції!», Президент Петро Порошенко 27 грудня підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, яким серед іншого передбачається введення штрафу за виплату зарплат «в конверті» в розмірі 100 мінімальних заробітних плат.

Серед нововведень також те, що підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат (з 1 січня 2017 року це 320 тисяч гривень) у випадку недопущення держінспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску (виплата зарплати «в конверті»).

Всі новації щодо перевірок роботодавців у 2017 році: розширений перелік контролюючих органів і штрафи в 320 000 гривень можна прочитати ТУТ.

Читайте також ГРОЙСМАН: ТЕРПІТИ НЕ МОЖУ «УЩЕРБНИХ», ЯКІ КОШМАРЯТЬ БІЗНЕС